Firma Handlowa OLEJ

ul. Tysiąclecia 10 Dębica

Skontaktuj się z nami:

Adres:

ul. Tysiąclecia 10

Dębica 39-200

odległość od Ciebie:

Kontakt:

email: Wyświetl e-mail

tel: Wyświetl numer

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:
7:00 - 16:00
Wtorek:
7:00 - 16:00
Środa:
7:00 - 16:00
Czwartek:
7:00 - 16:00
Piątek:
7:00 - 16:00
Sobota:
8:00 - 14:00
Niedziela:
Zamknięte
Gwarancja na części samochodowe

Usługi

Przeglądy i Kontrole
Diagnostyka
Elektronika samochodowa
Hamulce
Oleje i filtry
Silnik
Naprawa skrzyń biegów
Zawieszenie
Układ napędowy
Układ wydechowy
Stacja Kontroli Pojazdów
Serwis klimatyzacji
Naprawa układu klimatyzacji
Serwis Akumulatorów
Oświetlenie
Elektryka samochodowa
Wymiana szyb
Akcesoria samochodowe
Wymiana elementów blacharskich
Zobacz wszystko

O warsztacie

Witamy na stronie naszej firmy OLEJ w Dębicy.

Na rynku działamy już od 1997 roku i specjalizujemy się w dystrybucji olejów silnikowych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz motocykli.

Jesteśmy również Stacją Kontroli Pojazdów i wykunujemy przeglądy okresowe w samochodach osobowych, dostawczych i motocyklach.

Zapewniamy naszym klientom usługę wymiany oleju we wszystkich pojazdach samochodowych jak również motocyklach oraz serwis napraw mechanicznych pojazdów osobowych i dostawczych. Serwisujemy również układy klimatyzacji oferując naprawy, uzupełnienie czynnika chłodzącego oraz odgrzybianie ozonowe.

Zapraszamy do naszego serwisu gdzie mogą Państwo naprawić swój samochód. Oferujemy szeoki zakres usług w tym naprawy układów hamulcowych, wydechowych, chłodniczych, wymiany rozrządu, sprzęgła, naprawy elektryczne i inne drobne usługi z zakresu mechaniki pojazdowej.

Wymieniamy również olej w automatycznych skrzyniach biegów (dynamiczna wymiana oleju).

Wszystkich chętnych do skorzystania z usług naszego serwisu zapraszamy codziennie od Podniedziałku do Piątku w godzinach od 7.00 do 16.00 a w Sobotę od 8.00 do 14.00

Stacja Kontroli Pojazdów zaprasza codziennie od Pn.-Pt. w godzinach od 8.00 do 18.00 a w Sob. od 8.00 do 12.00

tel. do serwisu: 14 682 33 44
tel. do serwisu: 607 105 119

tel. do sklepu z olejami: 14 682 62 72

Zobacz wszystko
-

Lokalizacja

Opinie o warsztacie

Ocena warsztatu: 3 / 5 (5 opinii)
Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
Albert
Dużo się zmieniło po wejściu w sieć Q Service Castrol . Wszystko szybko, sprawnie i profesjonalnie a i cena nie zabija. Polecam
Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
zenon
Serdecznie nie polecam ,odradzam, to że źle zostałem obsłużony wiedziałem zaraz ,ale po przejechaniu około 500 kilometrów była kolejna niespodzianka ,nie zabezpieczony źle podwieszony przewód został przetarty przez koło paska wielorowkowego i kolejna awaria i straty na które i tak firma mnie naraziła wcześniej.
Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
Sylwia
Jeżeli chcesz, aby Cię oszukali i naciągnęli - TO JEST TWÓJ MECHANIK. Nie dokładnie sprawdzona szczelność klimatyzacji. Nie została przedstawiona dokładna wycena. Naciągnięcie na podwójne koszty. Wprowadzono mnie w błąd. Brak rekompensaty. Brak porozumienia. Naprawa może ciągnąć się w nieskończoność.
Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
zenon
Wszystkich potencjalnych klientów warsztatu serdecznie ostrzegam ,jeśli macie problem ze swoim pojazdem ,to udajcie się do sprawdzonego i uczciwego mechanika, nie do takiego jak ten. Ja postawiłem swój samochód na klimatyzację i tego gorzko pożałowałem .Niektórzy pracownicy są niekompetentni ,po prostu nie znają się na swojej pracy co powoduje straty finansowe, inni zawyżają ceny części i czas wykonywanych usług ,a na moją skargę do właściciela i opis sytuacji niestety nie usłyszałem nawet słowa "przepraszam" wręcz przeciwnie próbował mnie przekonać, że to on mają rację i po prostu się na tym nie znam .Przy wyjściu z tej firmy spotkałem znajomego ,który również szedł z reklamacją usługi i nie był zdziwiony moją oceną tej firmy .Dlatego też postanowiłem opisać mój przypadek i ostrzec innych przed nieuczciwością , niesolidnością i niekompetencją firmy FH Olej Ciebień.
Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
Filip
10/10
Zobacz wszystko
Umów się na wizytę

Pozostałe warsztaty w pobliżu

Firma Handlowa OLEJ
ul. Tysiąclecia 10, Dębica 39-200
Loading

Aktualności