Serwis samochodowy Radom

Zamknięte
PETER-TEAM PIOTR ADAMSKI

ul. Podwalna 22, 26-600 Radom

Zamknięte
CAR-GLASS S.C.

ul. Polna 62, 26-610 Radom

Zamknięte
LOGIS

ul. Młodzianowska 73, 26-606 Radom

Otwarte
AUTOCENTRUM S.C.

ul. Kielecka 56, 26-600 Radom

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(135 opinii)
Zamknięte
GO-CARS AUTO SERWIS

ul. Kielecka 137, 26-612 Radom

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(64 opinie)
Zamknięte
Q SERVICE Auto-Precyzja Łukasz Brzezowski

ul. Wolanowska 219A/1, 26-600 Radom

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(5 opinii)
Zamknięte
Q Service Strzałkowski

ul. Warszawska 2, 26-660 Wielogóra

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(5 opinii)
1-7 z 7 znalezionych warsztatów

Warsztat samochodowy w Radomiu


Q Service Castrol to ogólnopolska sieć warsztatów samochodowych, w których zapewniamy najwyższy poziom usług i obsługi klienta. Z naszych serwisów możesz skorzystać również w Radomiu i okolicznych miejscowościach. W tym regionie dostępnych jest kilkanaście warsztatów należących do naszej marki. Dzięki temu masz możliwość znalezienia sprawdzonego mechanika niedaleko swojego domu. To wygodne i praktyczne rozwiązanie dla każdego, kto ceni swój czas.


Każdy warsztat samochodowy w Radomiu sygnowany logo Q Service Castrol zatrudnia doświadczonych mechaników samochodowych. Dzięki temu Twój pojazd zostanie fachowo naprawiony, zgodnie z zaleceniami producenta. Będziesz także na bieżąco informowany o wykonywanych pracach i konieczności wymiany lub zakupu części zamiennych.


W takich przypadkach pracownik warsztatu skontaktuje się z Tobą od razu gdy tylko pojawią się dodatkowe koszty. Radom to także miejsce, w którym każdy nasz warsztat poza naprawą wykonuje wiele innych usług związanych z serwisem aut. Do tych usług można zaliczyć przeglądy czy wymianę opon i płynów eksploatacyjnych.


Sprawdzony mechanik w Radomiu – napraw auto sprawnie i bezpiecznie


Każdy warsztat w Radomiu należący do naszej sieci jest w pełni przygotowany do obsługi najbardziej wymagających klientów. Oddając nam samochód, możesz poczekać na jego odbiór w salonie, napić się kawy i bezpłatnie skorzystać z dostępu do Wi-Fi. A gdy usunięcie usterki potrwa dłużej, z wyprzedzeniem otrzymasz powiadomienie o jej cenie i będziesz mógł skorzystać z samochodu zastępczego.


Mechanika pojazdowa w pobliżu Radomia w każdym z naszych warsztatów to usługi na najwyższym poziomie. Oferta wszystkich serwisów Q Service Castrol jest rozbudowana, co pozwala nam na szybkie rozwiązywanie problemów naszych klientów. Przywiązujemy również dużą wagę do różnorodności usług, z których możesz korzystać w naszych warsztatach samochodowych w Radomiu.


Współpracujące z nami serwisy samochodowe w tym mieście regularnie organizują szkolenia dla swoich pracowników. Podnoszą w ten sposób ich kwalifikacje, a nasi klienci mogą liczyć na sprawną i fachową naprawę powierzonych nam pojazdów. W naszych warsztatach oferujemy m.in.:  • mechanikę pojazdową,

  • diagnostykę komputerową,

  • naprawę i serwis akumulatorów,

  • geometrię kół,

  • serwisowanie klimatyzacji,

  • wymianę opon,

  • przeglądy okresowe,

  • wymianę płynów i części eksploatacyjnych,

  • oraz wiele innych usług.


Q Service Castrol – Twój sprawdzony mechanik w Radomiu


Każdy serwis samochodowy w Radomiu należący do naszej sieci znany jest z dużego doświadczenia, stosowania wysokiej jakości części zamiennych oraz nowoczesnych narzędzi i sprzętów. Połączenie renomy marki Castrol oraz doświadczenia firmy Inter Cars sprawiają, że naprawa samochodów w naszym warsztacie jest zawsze sprawna, wygodna i niedroga. Jeśli więc interesuje Cię sprawdzony mechanik w Radomiu, któremu możesz zaufać, zapraszamy do jednego z naszych serwisów. Na pewno się nie zawiedziesz!


Najczęstsze pytania

Każdy serwis samochody w Radomiu należący do naszej sieci oferuje swoim klientom atrakcyjne ceny. Koszt naprawy auta to zawsze kwestia indywidualna, a cena uzależniona jest od wielu czynników. Należą do nich między innymi marka i model auta, a także rodzaj usterki i koszty części zamiennych. Dlatego jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami, których nasi pracownicy informują o wszystkich dodatkowych wydatkach.


Oprócz tego na stronie internetowej każdego z naszych warsztatów możesz zapoznać się z przybliżonymi cenami każdej z usług, tak by szybko oszacować, ile może cię kosztować wizyta u mechanika.


Zastanawiając się który warsztat w Radomiu wybrać należy wziąć pod uwagę między innymi opinie innych klientów, czas prowadzenia działalności, a także odległość od miejsca zamieszkania. Dlatego zapraszamy do skorzystania z jednego z warsztatów działających pod marką Q Service Castrol.


Wszystkie nasze serwisy są dogodnie zlokalizowane w całym mieście. Cieszą się dobrymi opiniami i mają duże doświadczenie w dziedzinie mechaniki samochodowej. Oferujemy również atrakcyjne ceny oraz fachowe podejście do naszych klientów i ich potrzeb.


Warsztaty samochodowe w Radomiu oferują szeroki zakres usług. Te zrzeszone w naszej sieci zatrudniają takich fachowców jak mechanicy samochodowi, diagności komputerowi, wulkanizatorzy, blacharze czy lakiernicy. Możesz także zlecić nam wykonanie przeglądu i serwisu układu klimatyzacji.


Na stronach internetowych naszych warsztatów możesz bardzo szybko zapoznać się z pełnym zakresem usług dla poszczególnych miejsc. Tam również możesz umówić się na wizytę u mechanika w dogodnym dla Ciebie terminie.


Czas trwania naprawy pojazdu to zawsze kwestia indywidualna. Zależy przede wszystkim od rodzaju usterki oraz jej skomplikowania. Proste naprawy, takie jak wymiana bezpieczników zajmują kilka minut, które możesz spędzić w naszej poczekalni.


Natomiast w przypadku uszkodzenia na przykład silnika, naprawa może zająć nawet kilka dni. Do tego czasem trzeba doliczyć, czas potrzebny na dostarczenie odpowiednich części zamiennych. Po zgłoszeniu się z pojazdem do warsztatów Q Service Castrol zostaniesz zawsze poinformowany, jaki jest orientacyjny czas usunięcia awarii.


Warsztaty w popularnych miastach

Usługi oferowane w Radom