Serwis samochodowy Katowice

Zamknięte
K.I.G SPECJALISTYCZNY SERWIS PEUGEOT I CITROEN

ul. Bocheńskiego 99, 40-847 Katowice

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(5 opinii)
Zamknięte
DYBICAR AUTO SERWIS JAROSŁAW DYBISIAK

ul. Załęska Hałda 4A, 40-813 Katowice

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(3 opinie)
Zamknięte
DOBRY WARSZTAT PIOTR KOZYRA

ul. Stanisława Kossutha 6, 40-844 Katowice

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(6 opinii)
Zamknięte
Martech Marek Oczko

ul. Jasna 26, 41-100 Siemianowice Śląskie

Zamknięte
Q Service Castrol Andar

ul. Gen. Stefana Grota-Rowieckiego 126, 41-214 Sosnowiec

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(3 opinie)
Zamknięte
Q-SERVIS WAŁCZYK

ul. Rzemieślnicza 5, 41-253 Czeladź

Zamknięte
"AUTO PERFECT " PRZEMYSŁAW KORPAŁA

ul. Krótka 5, 41-909 Bytom

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(2 opinie)
Zamknięte
AUTOMAX

ul. Norwida 4, 41-219 Sosnowiec

Zamknięte
VEGMET AUTO SERWIS

ul. Kukułek 41, 41-200 Sosnowiec

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(4 opinie)
1-9 z 9 znalezionych warsztatów

Warsztat samochodowy w Katowicach – wybierz Q Service Castrol


Jeśli szukasz warsztatu w Katowicach, który oferuje pełen zakres usług, sprawdź, co mają do zaoferowania serwisy należące do sieci Q Service Castrol. Jesteśmy dumni, z tego, że nasi mechanicy zapewniają klientom doskonałą obsługę i krótkie czasy realizacji napraw. Przywiązujemy również dużą wagę do tego, aby nasza oferta była zróżnicowana. Warsztaty Q Service Castrol w Katowicach oferują między innymi usługi z takich dziedzin jak:  • mechanika samochodowa,

  • diagnostyka,

  • naprawa i konserwacja akumulatorów,

  • geometria kół,

  • usługi klimatyzacji,

  • wymiana opon,

  • przeglądy rutynowe,

  • i wiele innych.


Zajmujemy się najbardziej złożonymi problemami, bez względu na to, jaki pojazd naprawiają nasi mechanicy. Niejeden nasz warsztat samochodowy w Katowicach zna się na najnowszych technologiach i rozwiązaniach stosowanych w samochodach. Dlatego mechanika pojazdowa w okolicy Katowic w jednym z naszych warsztatów jest zawsze fachowa i wykonywana zgodnie z zaleceniami producentów pojazdów.


Sprawdzony serwis samochodowy w Katowicach


Q Service Castrol, jako ogólnopolska sieć warsztatów samochodowych, oferuje najwyższy poziom obsługi. Nasze warsztaty działają w Katowicach, ale i w okolicznych miejscowościach. Dzięki temu masz możliwość wyboru punktu znajdującego się w niewielkiej odległości od Twojego miejsca zamieszkania. To wygodne i praktyczne rozwiązanie dla każdego, komu zależy na czasie.


Co ważne, jeśli nie możesz osobiście zgłosić się do serwisu, możesz skorzystać z naszej usługi door-to-door i otrzymać samochód zastępczy na okres naprawy. Katowickie warsztaty samochodowe działające pod naszą marką cieszą się wśród klientów bardzo dobrą opinią. Wynika to z tego, że dbamy o wysoki poziom obsługi, doskonałą komunikację i komfort klienta.


Wybierz warsztat w Katowicach od Q Service Castrol


Każdy warsztat w Katowicach oznaczony naszym logo zatrudnia doświadczonych mechaników samochodowych, którzy są otwarci na klientów. Dzięki temu jesteś informowany o wszystkich szczegółach dotyczących naprawy Twojego pojazdu. Jest to szczególnie ważne w przypadku konieczności zamówienia części zamiennych lub pilnych napraw. Nasi mechanicy pozostają z tobą w stałym kontakcie i na bieżąco mogą Cię informować o zmianach w kosztach naprawy.


Charakter naszej sieci oraz duża liczba punktów sprawiają, że możesz swobodnie wybrać interesujący Cię warsztat. Na Twoją decyzję może wpłynąć odległość do serwisu, rodzaj naprawy lub to, czy w warsztacie jest poczekalnia i ekspres do kawy.


Jeśli więc szukasz serwisu samochodowego w Katowicach, zapraszamy do odwiedzenia wybranego warsztatu Q Service Castrol. Możesz umówić się do nas na wizytę telefonicznie lub poprzez formularz online dostępny na naszej stronie internetowej. Na pewno się nie zawiedziesz!


Najczęstsze pytania

Wybierając serwis samochodowy w Katowicach, zwróć uwagę na ceny. Mogą one bardzo różnić się między poszczególnymi warsztatami. Na cenę usługi wypływa wiele czynników takich jak rodzaj usterki, koszt części zamiennych, lub tak zwana robocizna, czyli koszt pracy poniesionej przez mechanika. W warsztatach sieci Q Service Castrol dbamy o to, by ceny naszych usług nie były zbyt wysokie, a jednocześnie zapewniamy wysoki poziom napraw.


Wybór mechanika jest często trudnym zadaniem. Jednak jeśli zdecydujesz się na usługi jednego z naszych warsztatów, możesz liczyć na pełną fachowość. Pracownicy w naszych warsztatach to doświadczeni mechanicy o bogatej wiedzy. Stale też podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w organizowanych przez nas kursach i szkoleniach. Dzięki temu nie musisz obawiać się o ich kompetencję oraz umiejętności. Mechanicy pracujący w naszej sieci poradzą sobie z naprawą każdej usterki.


Warsztaty samochodowe w Katowicach należące do naszej sieci, oferują wiele usług związanych z naprawą i pielęgnacją samochodów. Począwszy od prostych napraw, poprzez serwisowanie poszczególnych układów i instalacji a na detailingu skończywszy. Wszystkie naprawy wykonujemy z należytą starannością i w fachowy sposób. Zanim wybierzesz serwis samochodowy w Katowicach z naszej sieci, sprawdź jego profil na naszej stronie internetowej. Dzięki temu szybko zorientujesz się jaki zakres usług zapewnia dany punkt.


To ile czasu zajmuje naprawa danego pojazdu, zależy od wielu czynników. Po pierwsze od rozległości uszkodzenia oraz poziomu skomplikowania naprawy. W przypadku małych i łatwych do usunięcia awarii może to być nawet kilka godzin. Natomiast w przypadku bardziej złożonych napraw, gdy konieczne jest demontaż wielu podzespołów oraz zamówienie części zamiennych, czas naprawy może wynieść nawet kilka lub kilkanaście dni.


Korzystając z usług naszych warsztatów, podczas naprawy Twojego auta możesz poruszać się samochodem zastępczym. Jest to praktyczne i wygodne rozwiązanie doceniane przez naszych klientów.


Warsztaty w popularnych miastach

Usługi oferowane w Katowice