Cześć! Jesteśmy Q Service Castrol

Twój partner w biznesie

Jeśli Twoim celem jest dążenie do rozwoju oraz chęć oferowania usług na najwyższym możliwym poziomie, nie czekaj i dołącz do społeczności Q Service Castrol. Wspólnie będziemy stanowić o sile naszej branży!

Skorzystaj z usługi BIO SERVICE, aby w wygodny i zgodny z prawem sposób zutylizować własne odpady.

BIO SERVICE to:

  • – Oszczędność czasu i pieniędzy
  • – Minimum formalności dzięki aplikacji BS BIO
  • – Zabezpieczenie wymaganych dokumentów i zaświadczeń
  • – Troska o ekologię i środowisko
  • – Profesjonalne doradztwo i pomoc w zakresie składowania odpadów

Jesteś zainteresowany usługą? Zostaw swój numer telefonu,
a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Numer telefonu
+48 669 900 740

lub

zadzwoń do swojego
opiekuna handlowego

Q Service Castrol – profesjonalna sieć warsztatów samochodowych

Q Service Castrol to nowa siła, która łączy ze sobą wysoką jakość oferowanych usług z dynamicznym rozwojem, zapewniającym dostęp do najbardziej specjalistycznej wiedzy w zakresie naprawy samochodów osobowych. Warsztaty zrzeszone w strukturach naszej sieci otwarte są na potrzeby klientów, oferując szeroki wachlarz napraw mechanicznych z zachowaniem najbardziej restrykcyjnych standardów obsługi klienta.

Długoletnia historia

Marka Q Service jest obecna na polskim rynku już od ponad 20 lat. Warsztaty oznaczone literą Q od dawna są uznawane za synonim wysokiej jakości i zaufania. Sieć nieustanie się rozwija, dynamicznie dostosowując się do potrzeb klientów.

Gwarancja na silnik od Castrol już dostępna!

Chcąc wzmocnić pozycję warsztatów Q Service Castrol na rynku lokalnym, wprowadzamy ofertę „Gwarancja na silnik Castrol”. Jest to program skierowany do klientów Twojego warsztatu, polegający na objęciu ochroną gwarancyjną wybranych elementów silnika, w którym olej został wymieniony na produkt Castrol.

Aby Twój warsztat mógł dołączyć do programu gwarancji od Castrol wystarczy że wypełnisz formularz.

Dowiedz się więcej

Silne partnerstwo

Nasza sieć powstała dzięki połączeniu sił Q Service i marki Castrol. Synergia tych dwóch podmiotów pozwala zapewnić naszym warsztatom optymalne warunki do rozwoju, a co za tym idzie, gwarantuje najwyższe standardy napraw pojazdów klientów..

Wsparcie i gwarancja sieciowa

Jako lider naszej branży staramy się na każdym kroku dotrzymywać obietnic złożonych tym, którzy nam zaufali. Jeżeli nasz klient ma jakiekolwiek uwagi co do jakości naprawy lub sposobu jej wykonania, może je zgłosić do innego warsztatu należącego do sieci lub za pośrednictwem infolinii.

Standardy i jakość

Należy podkreślić, że warsztaty Q Service Castrol są zobowiązane do korzystania wyłącznie z części zamiennych autoryzowanych producentów. Serwisy zrzeszone w sieci podlegają wspólnym standardom napraw i obsługi klienta oraz restrykcyjnym audytom, które gwarantują utrzymanie jednolitego poziomu.

Sieć serwisowa Q Service Castrol

Q Service Castrol to nowa jakość. Serwisy oznaczone literą Q są obecne na polskim rynku od ponad 20 lat. W tym czasie marka konsekwentnie starała się zapewniać wysoki standard oferowanych napraw i przestrzegać procedur dotyczących obsługi klientów. Wsparcie marki Castrol pozwoliło nadać rozwojowi sieci dodatkowej energii, przy jednoczesnym utrzymaniu wszystkich dotychczasowych gwarancji.

Q Service Castrol
Produkty dla Twojego warsztatu

Sprawdź produkty

Dążysz do rozwoju?
Dołącz do sieci
Q Service Castrol

 

Dołącz do nas