Nasi partnerzy

Partnerzy Q Service Castrol

Castrol powstał w oparciu o poczucie misji. Po przeszło 120 latach nasze dziedzictwo pionierów i innowatorów wychodzących naprzeciw oczekiwaniom i spełniających potrzeby klientów.

Grupa Continental AG

Opony

Historia sukcesu firmy Continental sięga roku 1871, kiedy to firma została założona w Hanowerze w Niemczech.

Od 110 lat marka Semperit stanowi gwarancję wysokich osiągów. Zawsze możesz polegać na jej jakości — przez okrągły rok.

ATE, marka należąca do koncernu Continental, jest specjalistą od hamulców i równocześnie ekspertem od przyspieszania: od wielu lat dynamizuje rynek, lansuje nowości techniczne i stoi u boku przemysłu motoryzacyjnego.

Paski klinowe

Wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu technologii związanych 
z materiałami stosowanymi w przemyśle oponiarskim, firma Continental wykorzystała do stworzenia gamy jakościowych pasków klinowych.

Dokądkolwiek prowadzi Cię droga, z akumulatorami VARTA® zawsze dojedziesz do celu. Niezależnie od tego, czy prowadzisz swój pierwszy samochód, posiadasz pojazd z systemem Start-Stop czy też jeździsz

Jako dywizja Grupy ZF przenosimy nasze doświadczenie, wiedzę
i innowacje w zakresie oryginalnego wyposażenia na rynek części zamiennych.

Produkty Grupy ZF:

Marki grupy ZF Aftermarket:
aftermarket sachs lemforder trw

Pełna gama urządzeń do diagnostyki i napraw oraz szeroka ofertę części zamiennych – od części nowychi regenerowanych po rozwiązania do napraw. W sieci Q Service Castrol dostępne są filtry i wycieraczki firmy Bosch.

NRF jest wiodącym dostawcą części układów klimatyzacji 
i chłodzenia silnika. Firma od blisko 100 lat produkuje i dostarcza rozwiązania z zakresu chłodzenia na rynek motoryzacyjny oraz dla sektorów morskiego, kolejowego i przemysłowego.

MILWAUKEE® jest przodującym producentem elektronarzędzi Heavy Duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów dla profesjonalnych użytkowników. Od momentu rozpoczęcia działalności w 1924 roku, marka jest liderem w branży elektronarzędzi zarówno pod względem trwałości, jak i wydajności.