Serwis samochodowy Łódź

Zamknięte
Q SERVICE CASTROL PREMIUM SERVICE

ul. Ptasia 3, 93-571 Łódź

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(7 opinii)
Zamknięte
Zamiennik s.c Holewicz Dorota, Holewicz Marek

ul. Srebrzynska 6, 91-074 Łódź

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(12 opinii)
Otwarte
"NASTAPOL"

ul. Kasprzaka 9b, 91-078 Łódź

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(4 opinie)
Zamknięte
Zamiennik II s.c Holewicz Dorota, Holewicz Marek

ul. Obywatelska 133, 94-104 Łódź

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(9 opinii)
Zamknięte
Geko Serwis Michał Hanysz

ul. Oblęgorska 6, 91-756 Łódź

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(34 opinie)
Zamknięte
Q Service CAR TP MOTORS

ul. Jarzynowa 52, 94-204 Łódź

Zamknięte
Q SERVICE CASTROL BOREX SERWIS

ul. Rzgowska 163, 93-311 Łódź

Otwarte
NASTAPOL II

ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 162, 92-230 Łódź

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(28 opinii)
Zamknięte
HC GARAGE HUBERT CYBUCH

ul. Demokratyczna 67, 93-430 Łódź

Zamknięte
Q Service AUTO-BODO M.M.K Michał Surowiński

ul. Eugeniusza Bodo 27, 92-340 Łódź

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(4 opinie)
Zamknięte
P.U.H. EURO-CAR-SERWIS JANUSZ MYSYK

ul. Szeroka 24, 95-030 Starowa Góra

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(11 opinii)
Zamknięte
CARUS.PL

ul. Łozowa 10, 91-496 Łódź

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(9 opinii)
1-13 z 13 znalezionych warsztatów

Warsztaty samochodowe w Łodzi – Q Service Castrol 


Nasza sieć obejmuje ponad 500 warsztatów na terenie całego kraju. W tym aż kilkadziesiąt znajduje się w Łodzi oraz jej okolicach. Dzięki temu z pewnością znajdziesz warsztat samochodowy znajdujący się blisko Twojego miejsca zamieszkania. Nasi partnerzy to godne zaufania i sprawdzone warsztaty, w których naprawy przeprowadzane są szybko, sprawnie i uczciwie.


Każdy serwis samochodowy w Łodzi, działający w sieci Q Service Castrol oferuje szeroką gamę usług. W niektórych warsztatach, wizytę możesz wygodnie umówić w ciągu kilku minut za pośrednictwem strony internetowej. Możesz także określić dzień oraz godzinę, o której zjawisz się w warsztacie. W ten sposób oszczędzisz czas i zaplanujesz dzień, bez konieczności czekania na rozmowę z mechanikiem.


Odwiedzając nasze warsztaty samochodowe w Łodzi, możesz skorzystać z wygodnej poczekalni i napić się pysznej kawy. Jeśli chcesz, możesz także przeglądać Internet, wykorzystując naszą bezpłatną sieć Wi-Fi.


Dobry mechanik – Łódź ma się czym pochwalić


By usługi oferowane przez każdy współpracujący z nami serwis samochodowy w Łodzi, były na tym samym profesjonalnym poziomie, organizujemy dla partnerów Q Service Castrol liczne szkolenia. W ich trakcie mechanicy poznają sposoby wykrywania i naprawiania usterek konkretnych układów, jakie znajdują się w nowoczesnych pojazdach. Zapoznają się także z budową współczesnych jednostek napędowych, w tym nie tylko silników spalinowych, ale i elektrycznych.


Wybierając naszą sieć, masz pewność, że Twoim autem zajmie się sprawdzony serwis samochody w Łodzi. Pomożemy Ci bez względu na to, czy poruszasz się nowoczesnym pojazdem pełnym elektronicznych układów, czy też klasykiem gdzie najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem technologicznym jest radio. Naprawa samochodów w okolicy Łodzi w naszych warsztatach to sama przyjemność, a dzięki naszej stronie internetowej szybko i bez problemu wybierzesz najbliższy serwis i umówisz się na wizytę online.


Sprawdzony serwis samochodowy w Łodzi


Stale dbamy o to, by nasi klienci byli zadowoleni z oferowanych przez nas usług. Dlatego też na bieżąco jesteś informowany o wszystkim, co dzieje się z twoim samochodem. Także wtedy, gdy konieczne jest zamówienie nowych części zamiennych, lub gdy wykryta zostanie dodatkowa usterka. W takim wypadku skontaktuje się z tobą nasz mechanik. Łódź to miasto, w którym działa aż kilkanaście naszych warsztatów. Dlatego też bez względu na to, w której części miasta mieszkasz, z pewnością blisko Ciebie znajduje się nasz autoserwis w Łodzi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Przekonaj się, jak powinien działać sprawdzony serwis samochodowy w Łodzi.


Wybierając nasz autoserwis w Łodzi, stawiasz na solidność, profesjonalizm oraz uczciwość. Dlatego, jeżeli masz problem z autem, nie wahaj się i przyjedź do jednego z naszych warsztatów, a my z pewnością Ci pomożemy.


Najczęstsze pytania

Cena naprawy uzależniona jest od marki pojazdu, rodzaju usterki oraz ilości pracy, jaka jest konieczna do jej usunięcia. O tym ile kosztować będzie naprawa Twojego samochodu, poinformuje Cię nasz mechanik. Łódź oraz jej okolice to obszar, gdzie ceny napraw mogą różnić się znaczne między warsztatami. Dlatego dbamy o to, by nasze ceny były atrakcyjne, a jednocześnie zapewniały wysoki poziom naprawy. Orientacyjne ceny usług możesz szybko sprawdzić w wizytówkach poszczególnych warsztatów na stronie internetowej Q Service Castrol.


Wpisując w wyszukiwarkę frazę „dobry mechanik Łódź”, znajdziesz wiele wyników. Jednak by być pewnym, że dany warsztat jest godny uwagi, warto poczytać opinie innych klientów. Dlatego też na naszej stronie internetowej każdy warsztat z naszej sieci ma własną podstronę, a na platformie Motointegrator.com możesz przeczytać opinie na jego temat. Są one prawdziwe i nie ingerujemy w ich treść. Sam także możesz napisać, czy jesteś z wizyty zadowolony. Na podstawie opinii zadowolonych klientów najlepiej wybierzesz sprawdzonego mechanika w Łodzi. 


Nasze warsztaty samochodowe w Łodzi oferują szeroki wybór usług związanych z naprawą oraz konserwacją samochodów. Jest to między innymi mechanika samochodowa, diagnostyka, wulkanizacja i wymiana opon.  Wielu naszych partnerów specjalizuje się także w elektronice samochodowej, wymianie oleju oraz innych płynów eksploatacyjnych i w profesjonalnych przeglądach klimatyzacji. Dlatego też bez problemu możesz wybrać warsztat Q Service Castrol, który zajmie się usterkami w Twoim samochodzie.


Dobry mechanik potrafi szybko i prawidłowo zdiagnozować usterkę, oraz zna sposoby na jej usunięcie. Dodatkowo powinien on cały czas rozszerzać swoją wiedzę na temat nowoczesnych pojazdów oraz znajdujących się w nich podzespołów. Tymi wszystkimi cechami odznaczają się mechanicy pracujący w warsztatach samochodowych naszej sieci. Dlatego też możesz powierzyć im swoje auto bez obawy o jego bezpieczeństwo. Nasi specjaliści szybko naprawią samochód, abyś mógł znowu z niego korzystać.


Warsztaty w popularnych miastach

Usługi oferowane w Łódź