SERWIS SAMOCHODOWY AKAN A.K. NIZIOŁEK

ul. Nowodworska 1h Lubartów
Ocena warsztatu:
Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(2 opinie)

Skontaktuj się z nami:

Adres:

ul. Nowodworska 1h

Lubartów 21-100

odległość od Ciebie:

Kontakt:

email: Wyświetl e-mail

tel: Wyświetl numer

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:
7:00 - 19:00
Wtorek:
7:00 - 19:00
Środa:
7:00 - 19:00
Czwartek:
7:00 - 19:00
Piątek:
7:00 - 19:00
Sobota:
8:00 - 14:00
Niedziela:
Zamknięte
Gwarancja na części samochodowe

Usługi

Przeglądy i Kontrole
Diagnostyka
Hamulce
Oleje i filtry
Silnik
Naprawa skrzyń biegów
Zawieszenie
Układ napędowy
Układ wydechowy
Stacja Kontroli Pojazdów
Serwis klimatyzacji
Naprawa układu klimatyzacji
Naprawa i wymiana opon
Serwis Akumulatorów
Oświetlenie
Elektryka samochodowa
Elektronika samochodowa
Wymiana szyb
Naprawa szyb
Tuning samochodów i modyfikacje sportowe
Akcesoria samochodowe
Wymiana elementów blacharskich
Zobacz wszystko

O warsztacie

Przedsiębiorstwo Handlowe Akan to rodzinna firma działająca na terenie powiatu lubartowskiego od 1992 roku. W ramach prowadzonej działalności gospodarczej został stworzony Kompleks Motoryzacyjny AKAN świadczący na rzecz społeczności lokalnej bogaty wachlarz usług. Oferta usług to :
1. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów oferująca pełny zakres usług badań technicznych. Pragnąc zapewnić klientom fachową i kompetentną obsługę, nasi diagności systematycznie uczestniczą w szkoleniach z zakresu obowiązujących przepisów oraz budowy pojazdów.
2. Szeroki wachlarz napraw samochodowych - naszą jakość gwarantujemy dzięki przeszkolonemu personelowi, ponad 25 letniemu doświadczeniu oraz bardzo dobremu zapleczu technicznemu, wyposażeniu w niezbędny sprzęt do diagnostyki i naprawy małych i dużych pojazdów.
3. Usługi wulkanizacyjne - jako profesjonalny serwis ogumienia nasze usługi wykonujemy w oparciu o doświadczony i ciągle rozwijający się wyspecjalizowany zespół fachowców, którzy wykorzystują najnowocześniejsze urządzenia dostępne w branży.
4. Naprawy i okresowe przeglądy klimatyzacji samochodowych wszystkich marek
5. Kompleksowe usługi tokarsko-szlifierskie - posiadamy nowoczesny, bogato wyposażony park maszynowy i wykwalifikowanych pracowników z dużym doświadczeniem zawodowym.
6. Sklep motoryzacyjny oferujący części zamienne i akcesoria do samochodów
7. Profesjonalne usługi AUTO- detailingu -jest procesem szczegółowego doprowadzania samochodu do jak najlepszego stanu wizualnego, dotyczy to wewnętrznych jaki zewnętrznych części tworzyw sztucznych, skór, ochrony lakieru, wydobywania z niego głębi koloru oraz połysku.
8. Ekstrakcyjne czyszczenie tapicerki - świadczymy kompleksowe i skuteczne usługi prania tapicerki samochodowej najwyższej jakości gwarantując zadowolenie z wykonywanych przez nas usług.
9. Renowacja lamp i kloszy reflektorów – usługa wykonywana z najwyższą jakością i precyzji gwarantująca, że lampy odzyskają pierwotny wygląd i właściwości.
10. Wypożyczalnia przyczep samochodowych - wszystkie oferowane do wypożyczenia przyczepy posiadają homologacje europejskie, charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz niezawodnością techniczną.
11. Myjnia ręczna- wykonujemy pełen zakres usług związanych z kosmetyką i pielęgnacją aut, uważnie skupiając na każdym detalu.
12. Myjnia bezdotykowa EHRLE- technika urządzeń oraz wysokiej jakości środki chemiczne gwarantują niezwykle skuteczne i bezpieczne mycie bezdotykowe dla wszystkich pojazdów.
13. Profesjonalna wymiana, naprawa i sprzedaż szyb do samochodów osobowych i ciężarowych – jako jedyna firma na terenie powiatu lubartowskiego świadczymy takie usługi
14. Szeroki wachlarz usług ubezpieczeniowych czołowych firm ubezpieczeniowych.
15. Biuro usług prawnych- świadczymy profesjonalną obsługę prawną na rzecz podmiotów gospodarczych, jak i na rzecz osób fizycznych.
16. Obsługa flota samochodowych – pojazdy Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubartowie i Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie.

Zobacz wszystko
-

Lokalizacja

Opinie o warsztacie

Ocena warsztatu: 5 / 5 (2 opinie)
Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
Angelika
Polecam serdecznie! Szybki i sprawny serwis. Fachowa usługa.
Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
WOJTEK
SPRAWNIE I SZYBKO! POLECAM
Zobacz wszystko
Umów się na wizytę
SERWIS SAMOCHODOWY AKAN A.K. NIZIOŁEK
ul. Nowodworska 1h, Lubartów 21-100
Loading

Aktualności