Serwis samochodowy Jelenia Góra

Zamknięte
AUTO SERWIS BIENIASZ

ul. Wolności 150, 58-500 Jelenia Góra

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(7 opinii)
Zamknięte
AUTOTECH inż. Piotr Kulej

ul. Wincentego Pola 10, 58-500 Jelenia Góra

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(2 opinie)
1-2 z 2 znalezionych warsztatów

Sprawdzony warsztat w Jeleniej Górze – nie musisz już szukać


Każdy warsztat samochodowy w Jeleniej Górze sygnowany naszym logo zatrudnia doświadczonych mechaników samochodowych, którzy są otwarci na potrzeby klientów. Dbamy także o to, byś był informowany o wszystkich szczegółach dotyczących naprawy Twojego pojazdu. Jest to szczególnie ważne w przypadku konieczności zamówienia części zamiennych lub pilnych napraw. W każdym z tych przypadków nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i poinformuje Cię o ewentualnych dodatkowych kosztach.


Jakie usługi wykonują warsztaty samochodowe w Jeleniej Górze?


Warsztaty samochodowe zrzeszone w naszej sieci oferują szeroki zakres usług. Znajdziesz wśród nich między innymi: mechanikę samochodową, diagnostykę komputerową, przeglądy i konserwację układu klimatyzacji. Co więcej, jeśli chcesz wymienić opony lub płyny eksploatacyjne, również zachęcamy do odwiedzenia naszych warsztatów. Na naszej stronie internetowej możesz zapoznać się ze szczegółowym zakresem usług dla poszczególnych serwisów. Z jej pomocą równie w prosty sposób umówisz się na wizytę.


Dobry mechanik – Jelenia Góra ma takich wielu


Nie ma nic gorszego niż odwiezienie auta do nieznanego warsztatu. W końcu wiele rzeczy może pójść nie tak. Nie musisz nam jednak ufać na słowo, każdy klient, po wizycie w jednym z naszych warsztatów, może podzielić się swoją opinią na jego temat za pośrednictwem portalu Motointegrator.com. Dzięki temu inni klienci wiedzą, że wybierają sprawdzony serwis samochodowy w Jeleniej Górze. Możesz bezpiecznie zostawić nam swój pojazd, a zajmie się nim sprawdzony i doświadczony mechanik.


Jeśli więc szukasz serwisu samochodowego w Jeleniej Górze, zapraszamy do odwiedzenia wybranego warsztatu należącego do sieci Q Service Castrol. Możesz umówić się na wizytę telefonicznie lub za pośrednictwem naszego formularza online dostępnego na podstronie, którą ma każdy nasz warsztat w Jeleniej Górze. Twoje auto naprawimy szybko, a Ty możesz skorzystać na czas naprawy z pojazdu zastępczego lub naszej poczekalni. Na pewno się nie zawiedziesz!


Najczęstsze pytania

Mechanika pojazdowa na terenie Jeleniej Góry to konkurencyjna branża, dlatego też ceny usług są do siebie zbliżone. W warsztatach Q Service Castrol staramy się zaoferować atrakcyjne ceny oraz wysoki poziom usług. Dzięki temu możesz bez obawy o wysokość rachunku, zgłosić się do nas z uszkodzonym autem. Szacowany koszt naprawy poznasz z góry, a o ewentualnych zmianach będziemy Cię na bieżąco informować.


Wybierając warsztat samochodowy w Jeleniej Górze, należy wziąć pod uwagę takie czynniki jak: opinie innych klientów, czas działania na rynku, a także odległość od miejsca zamieszkania. Dlatego zapraszamy do skorzystania z jednego z naszych serwisów samochodowych w tym mieście. Są one dogodnie zlokalizowane w całej okolicy, mają wiele dobrych opinii i duże doświadczenie w dziedzinie mechaniki samochodowej.


Oferujemy również atrakcyjne ceny oraz fachowe podejście do naszych klientów i ich potrzeb, tak jak powinien czynić to każdy dobry mechanik. Jelenia Góra to miasto, w którym oferujemy nie tylko najwyższy poziom usług, ale i obsługi klienta.


Czas trwania naprawy samochodu uzależniony jest między innymi od rodzaju pojazdu, jego marki oraz tego, jak rozległa jest usterka i jakich podzespołów dotyczy. W przypadku skomplikowanych uszkodzeń może to być nawet kilka lub kilkanaście dni. Natomiast gdy do czynienia mamy z bardziej błahymi usterkami, często są one naprawiane tego samego dnia lub w ciągu 24 godzin.


Warsztaty w popularnych miastach

Usługi oferowane w Jelenia Góra