Serwis samochodowy Sosnowiec

Zamknięte
Q Service Castrol Andar

ul. Gen. Stefana Grota-Rowieckiego 126, 41-214 Sosnowiec

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(3 opinie)
Otwarte
AUTOMAX

ul. Norwida 4, 41-219 Sosnowiec

Otwarte
VEGMET AUTO SERWIS

ul. Kukułek 41, 41-200 Sosnowiec

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(4 opinie)
Zamknięte
Q-SERVIS WAŁCZYK

ul. Rzemieślnicza 5, 41-253 Czeladź

Otwarte
ŚRODULA AUTO KOMPLEKS

ul. Północna 51, 41-207 Sosnowiec

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(11 opinii)
Zamknięte
Autoserwis ZMC

ul. Zagórska 73, 42-500 Będzin

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(4 opinie)
Zamknięte
Q SERVICE CASTROL Bargieł Braders Plus

ul. Perla 10, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(3 opinie)
Zamknięte
Martech Marek Oczko

ul. Jasna 26, 41-100 Siemianowice Śląskie

Otwarte
SZATMAT Tomasz Szatan

ul. Stanisława Staszica 14, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Zamknięte
Auto Centrum PIK Q Service

ul. Dąbrowska 100, 42-504 Będzin

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(2 opinie)
1-10 z 10 znalezionych warsztatów

Sprawdzony warsztat samochodowy w Sosonowcu


W warsztatach działających w Sosnowcu pod marką Q Service Castrol działamy skutecznie i z zachowaniem zaleceń wskazanych przez producentów najpopularniejszych marek samochodów na świecie. W Sosnowcu i okolicach możesz wybierać spośród kilkunastu profesjonalnych warsztatów z naszej sieci. W sumie jest ich około 500 w całej Polsce. Nie musisz więc długo szukać godnego zaufania serwisu samochodowego. Wybierz jednego z naszych partnerów, a na wizytę umów się telefonicznie lub przez internet, za pomocą naszej strony i wygodnego w użyciu kwestionariusza.


Sosnowiec to miasto, w którym oferujemy nie tylko kompleksowe naprawy samochodów osobowych, ale i możliwość przeprowadzenia ich przeglądu technicznego na przykład przed planowaną dłuższą podróżą. Możesz u nas również zmienić opony czy wyczyścić i sprawdzić instalację klimatyzacji.


Korzystając z naszych serwisów samochodowych w Sosnowcu i okolicach, możesz być pewien, że będziesz na bieżąco informowany o wszelkich dodatkowych kosztach, które pojawią się w trakcie naprawy. W tym o konieczności zakupu nowych części zamiennych. Każdy nasz warsztat samochodowy w Sosnowcu dysponuje też poczekalnią z dostępem do Wi-Fi.


Warsztat w Sosnowcu – wybierz doświadczenie i dobre ceny


Wszyscy nasi partnerzy w Sosnowcu gwarantują wysoką jakość usług i mają doświadczenie w naprawie samochodów osobowych wszelkich marek. Oferują szeroki zakres usług naprawy mechanicznej i konserwacji pojazdów. Pracujący dla nas fachowcy przestrzegają wysokich standardów obsługi klienta obowiązujących w naszych zakładach, a części zamienne pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy od wielu lat współpracują z marką Inter Cars.


Jeśli interesuje Cię polecany warsztat w Sosnowcu, wybierz ten należący do Q Service Castrol. Świadczymy usługi z zakresu mechaniki samochodowej, diagnostyki czy konserwacji akumulatorów i klimatyzacji. Dodatkowo zajmiemy się również geometrią kół w Twoim aucie, jak i ich wymianą, czy wulkanizacją. Nasi mechanicy wiedzą też, jak ważna dla sprawności Twojego auta jest regularna wymiana płynów i części eksploatacyjnych.


Warsztat samochodowy Sosnowiec – zapraszamy do Q Service Castrol


Każdy serwis samochodowy w Sosnowcu, który jest częścią naszej sieci, może zapewnić, że ​​pracujący tam mechanicy są nie tylko doświadczeni, ale także odpowiednio przeszkoleni. Stale uczęszczają na kursy organizowane m.in. przez Inter Cars. Dzięki temu uzupełniają swoją wiedzę i uczą się obsługi najnowocześniejszych narzędzi i samochodów. Bez względu na kraj pochodzenia, zastosowane rozwiązania techniczne, markę, czy model swojego pojazdu, możesz go bez obaw powierzyć naszym fachowcom.


Ogromną zaletą Q Service Castrol jest możliwość wyboru warsztatu blisko Twojego miejsca zamieszkania. Pamiętaj też, że często nie musisz odwiedzać warsztatu osobiście. Wiele z nich oferuje usługę door-to-door. Jeśli się na nią zdecydujesz, pracownik warsztatu odbierze od Ciebie samochód, a po naprawie odstawi go pod wskazany adres.  Na czas dłuższych napraw masz u nas również możliwość uzyskania pojazdu zastępczego.


Najczęstsze pytania

Ceny swoich usług indywidualnie ustala każdy serwis samochodowy. Sosnowiec nie jest wyjątkiem, dlatego też warto sprawdzić cennik w wybranym warsztacie. Z Q Service Castrol jest to proste, ponieważ możesz przybliżone ceny usług sprawdzić na naszej stronie internetowej.


Wybierając nasze punkty, możesz liczyć na uczciwą wycenę, atrakcyjne ceny, oraz wysoką jakość części zamiennych. Nasi mechanicy są w stałym kontakcie z klientami, by Ci zawsze wiedzieli, na jakie wydatki się przygotować w związku z naprawą pojazdu.


Mechanika pojazdowa w okolicy Sosnowca jest na wysokim poziomie. Jednak gdy zależy Ci na znalezieniu naprawdę sprawdzonego i godnego zaufania warsztatu w Sosnowcu, to warto zapoznać się z opiniami na ich temat. Możesz je sprawdzić między innymi na platformie Motointegrator.com i przekonać się, który z warsztatów sieci Q Service Castrol będzie dla Ciebie najlepszy. Sam również możesz wystawić ocenę po wizycie u naszych mechaników.


Warsztaty samochodowe w Sosnowcu oferują bardzo zróżnicowane usługi. Dlatego też przed wyborem jednego z serwisów Q Service Castrol sprawdź na naszej stronie, jaki jest jego profil. Nasze punkty specjalizują się między innymi w mechanice samochodowej wulkanizacji, naprawach elektroniki samochodowej czy lakiernictwie. Dodatkowo niektóre warsztaty szczególnie znają się na naprawach wybranych marek samochodowych i w nich szczególne doświadczenie.


Nasze serwisy w Sosnowcu działają bardzo sprawnie. Dlatego też czas naprawy pojazdu ograniczony jest do niezbędnego minimum, a o jego długości poinformuje Cię wybrany serwis samochodowy. Sosnowiec to miasto, w którym możesz liczyć na szybką, ale także skuteczną naprawę małych usterek. Te mogą zająć nawet mniej niż godzinę. Poważniejsze uszkodzenia Twojego pojazdu mogą zająć mechanikom nawet kilka dni. Wtedy warto skorzystać usługi samochodu zastępczego.


Warsztaty w popularnych miastach

Usługi oferowane w Sosnowiec