Wymiana filtra powietrza Oświęcim

Zamknięte
ADAMUS MOTO SPORT PIOTR ADAMUS

ul. Władysława Jagiełły 97, 32-600 Oświęcim

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(3 opinie)
Zamknięte
PLM SERWIS

ul. Fabryczna 1e, 32-600 Oświęcim

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(7 opinii)
Otwarte
ASD Diagnostyka

ul. Michała Foksa 2, 32-651 Dwory Drugie

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(3 opinie)
Zamknięte
Q Service Castrol Auto-Perfect Łukasz Zmilczak

ul. Słoneczna 22, 32-651 Łęki

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(3 opinie)
1-4 z 4 znalezionych warsztatów

Najczęstsze pytania

Cena wymiany filtra powietrza w Oświęcim wynosi w granicach od kilkudziesięciu złotych w przypadku prostych i tradycyjnych modeli, aż do kilkuset, jeżeli chodzi o filtry sportowe lub stożkowe. Dlatego też, zanim wybierzesz się to warsztatu, warto sprawdzić cenę takiej usługi w konkretnym warsztacie Q Service Castrol w Oświęcim. Wymiana filtra powietrza nie powinna przecież zrujnować Twojego portfela.


Z zależności od jego umiejscowienia w samochodzie, wymiana filtra powietrza może zająć od 20 minut nawet do kilku godzin. Czas wymiany uzależniony jest od wielu czynników, takich jak marka i model pojazdu, rodzaj filtra czy też sposobu jego wymiany.


Producenci samochodowi umieszczają ten element w różnych miejscach, więc niekiedy dostęp do filtra powietrza może być utrudniony. Dlatego czas wymiany tego elementu różni się w zależności od modelu danego pojazdu.


Wymiana filtra powietrza w mieście Oświęcim nie powinna być powierzana przypadkowemu warsztatowi. Element ten pomimo małych rozmiarów i niepozornego wyglądu jest bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania pojazdu. Najlepiej więc zgłosić się do serwisu godnego zaufania i cieszącego się dobrą opinią wśród klientów mechanika.


Takich znajdziesz w warsztatach współpracujących z siecią Q Service Castrol. W Oświęcim działa kilka takich punktów dlatego też nie będziesz miał problemu ze znalezieniem jednego z nich w Twojej okolicy.


Sieć Q Service Castrol skupia tylko najlepsze, najbardziej fachowe warsztaty samochodowe w naszym kraju, tak też jest w Oświęcim. Z tego powodu oferujemy w nich bardzo wysoki poziom usług, dzięki któremu wszelkie naprawy, w tym wymiany filtra powietrza, wykonywane są skutecznie, sprawnie i bezpiecznie.


Bez względu na to, czy poruszasz się autem starszym, czy też najnowszym modelem, nasi mechanicy zajmą się nim z taką samą uwagą. Bez obaw możesz powierzyć nam swoje auto, a my szybko wymienimy w nim filtr powietrza.


Inne usługi w Oświęcim

Wymiana filtra powietrza w innych popularnych miastach