Wymiana filtra powietrza Wrocław - Warsztaty i serwisy samochodowe – Q Service Castrol

Wymiana filtra powietrza Wrocław

Otwarte
ALMA AUTO CENTRUM

ul. Karmelkowa, 33-35 Wrocław

Otwarte
EPD CHUDYK AUTO S.C.

ul. Brochowska 21, 52-019 Wrocław

Otwarte
CAROS-SERVICE Wojciech Głowaty Sp.J.

ul. WARSZTATOWA 11, 53-014 Wrocław

Otwarte
AUTO-BLIŹNIAK JACEK OSTROWSKI

ul. Kiełczowska 77/79, 51-354 Wrocław

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(2 opinie)
Otwarte
AUTO SERWIS MARIUSZ DALBA

ul. Niedźwiedzia 17, 54-232 Wrocław

Otwarte
Econom Auto Service

ul. Paczkowska 26, 50-503 Wroclaw

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(2 opinie)
Otwarte
EKO ALMA SP.J

ul. Grafitowa 2, 55-010 Radwanice

1-7 z 7 znalezionych warsztatów

Najczęstsze pytania

Cena wymiany filtra powietrza w Wrocław wynosi w granicach od kilkudziesięciu złotych w przypadku prostych i tradycyjnych modeli, aż do kilkuset, jeżeli chodzi o filtry sportowe lub stożkowe. Dlatego też, zanim wybierzesz się to warsztatu, warto sprawdzić cenę takiej usługi w konkretnym warsztacie Q Service Castrol w Wrocław. Wymiana filtra powietrza nie powinna przecież zrujnować Twojego portfela.


Z zależności od jego umiejscowienia w samochodzie, wymiana filtra powietrza może zająć od 20 minut nawet do kilku godzin. Czas wymiany uzależniony jest od wielu czynników, takich jak marka i model pojazdu, rodzaj filtra czy też sposobu jego wymiany.


Producenci samochodowi umieszczają ten element w różnych miejscach, więc niekiedy dostęp do filtra powietrza może być utrudniony. Dlatego czas wymiany tego elementu różni się w zależności od modelu danego pojazdu.


Wymiana filtra powietrza w mieście Wrocław nie powinna być powierzana przypadkowemu warsztatowi. Element ten pomimo małych rozmiarów i niepozornego wyglądu jest bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania pojazdu. Najlepiej więc zgłosić się do serwisu godnego zaufania i cieszącego się dobrą opinią wśród klientów mechanika.


Takich znajdziesz w warsztatach współpracujących z siecią Q Service Castrol. W Wrocław działa kilka takich punktów dlatego też nie będziesz miał problemu ze znalezieniem jednego z nich w Twojej okolicy.


Sieć Q Service Castrol skupia tylko najlepsze, najbardziej fachowe warsztaty samochodowe w naszym kraju, tak też jest w Wrocław. Z tego powodu oferujemy w nich bardzo wysoki poziom usług, dzięki któremu wszelkie naprawy, w tym wymiany filtra powietrza, wykonywane są skutecznie, sprawnie i bezpiecznie.


Bez względu na to, czy poruszasz się autem starszym, czy też najnowszym modelem, nasi mechanicy zajmą się nim z taką samą uwagą. Bez obaw możesz powierzyć nam swoje auto, a my szybko wymienimy w nim filtr powietrza.


Inne usługi w Wrocław

Wymiana filtra powietrza w innych popularnych miastach