29 FINAŁ WOŚP Z MISTRZEM DRIFTU!

Już w niedzielę kolejny, 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku do akcji dołączyło wiele popularnych gwiazd - wśród nich jest również Bartosz Ostałowski. Tym razem przekazał na licytację dwa wyjątkowe przedmioty.
Ikona zegarka 2 min czytania

29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę!

Jak co roku do akcji dołączyło wiele popularnych gwiazd – wśród nich jest również Bartosz Ostałowski. Tym razem przekazał na licytację dwa wyjątkowe przedmioty.

Pierwszym z nich jest Co-drive (5 okrążeń) w japońskiej bestii – Nissan GT-R. Wygrany licytacji usiądzie na siedzeniu pasażera zaraz obok jedynego na świecie profesjonalnego kierowcy sportowego, który samochód prowadzi stopami. Całe wydarzenie odbędzie się na torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim. Rozrywka dla fanów adrenaliny i zawrotnej prędkości! 

“Gwarantuję niepowtarzalne emocje!” – pisze Bartosz Ostałowski pod postem na Facebooku, dotyczącym licytacji. 

Drugim przedmiotem licytacji jest wyjątkowy gadżet – trymer WAHL 9864-016 Stainless z indywidualną dedykacją wypalaną laserowo. Produkt został wyróżniony przez Polski Instytut Rozwoju Marki tytułem Męskiej Marki Roku! To idealny prezent dla zwycięzcy lub kogoś bliskiego. A co najlepsze – jesli wygrasz, treść takiej dedykacji wybierasz właśnie TY

Niedziela się zbliża, a z nią finał licytacji.

Linki do obu aukcji znajdują się tutaj: 

Czas ucieka, więc kto pierwszy, ten lepszy! 

Drifter będzie obecny podczas Finału WOŚP w sztabie na Silesia Ring. Całe wydarzenie będzie transmitowane online, a wylicytowana kwota zasili konto fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Cieszę się, że nawet w obecnej sytuacji nie odwołano Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Również w tym roku chętnie włączyłem się do akcji. Środki mają trafić do oddziałów dziecięcych, a wiemy ile najmłodszych potrzebuje specjalistycznej pomocy. Warto pomagać!” – mówi Bartosz Ostałowski.