Akcja „Bezpieczny warsztat” trwa! - Q Service Castrol - Warsztaty samochodowe

Akcja „Bezpieczny warsztat” trwa!

Choć pandemia koronawirusa nadal trwa, wszystkie warsztaty Q Service Castrol kontynuują działalność.
Ikona zegarka 3 min czytania

Choć pandemia koronawirusa nadal trwa, wszystkie warsztaty Q Service Castrol kontynuują działalność

Tak jak w poprzednim roku punkty serwisowe Q Service Castrol pozostają otwarte i bezpieczne – teraz wzbogacone o zebrane przez cały ten czas doświadczenia. Dzięki temu nadal można w należyty sposób zadbać o samochód, nie obawiając się o swoje zdrowie.

Choć wszyscy życzylibyśmy sobie, by było inaczej, sytuacja pandemiczna nie zmieniła się w porównaniu z ubiegłym rokiem. Jesteśmy jednak bogatsi o doświadczenia, dzięki którym możemy sprawnie i bezpiecznie funkcjonować w społeczeństwie. Dobrze jest więc pamiętać o konieczności stosowania się do obowiązujących aktualnie obostrzeń i obowiązku stosowania wszystkich zalecanych środków bezpieczeństwa. Maseczki, płyny do dezynfekcji (dostępne przy wejściach do serwisów Q Service Castrol), rękawiczki i zachowanie dystansu to podstawa.

Serwisowanie samochodu bez wychodzenia z domu

Jednym z rozwiązań minimalizujących ryzyko zarażenia się koronawirusem jest oferowana przez kilkadziesiąt serwisów Q Service Castrol usługa door to door, w ramach której samochód klienta odbierany jest z miejsca przez niego wskazanego.

Pojazd po wykonaniu usługi zostaje odstawiony w miejsce, w którym nastąpiło jego przekazanie. Wystarczy zgłosić konieczność naprawy telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie serwisu i umówić odbiór samochodu. 

Płatności za wykonaną usługę dokonać można w formie elektronicznej (przelewem lub kartą płatniczą), a samochód przed oddaniem klientowi poddaje się ozonowaniu, które zwalcza mikroorganizmy, pleśnie i grzyby. Dodatkową zaletą usługi door to door jest fakt, że wszystkie naprawy wykonywane są terminowo i bez oczekiwania w kolejkach.

Warsztaty oferujące usługę door to door są do niej w odpowiedni sposób przygotowane. Mechanicy przestrzegają koniecznych procedur bezpieczeństwa sanitarnego, m.in. przed odbiorem pojazdu dezynfekując elementy dotykane najczęściej w trakcie codziennej eksploatacji samochodu (np. kierownicę, klamki, gałkę zmiany biegów). Pojazd jest również wietrzony. 

Bezpieczna podróż z punktu A do punktu B

W dobie pandemii własny samochód stanowi najbezpieczniejszy środek transportu, pozwalający uniknąć tłoku komunikacji miejskiej.

By mieć pewność, że nie zawiedzie on, gdy będzie najbardziej potrzebny, warto regularnie kontrolować jego sprawność i przeprowadzać wszystkie niezbędne czynności serwisowe. Dzięki serwisom sieci Q Service Castrol można tego dokonać w wygodny i bezpieczny sposób.

Przygotowane przezEksperci Q Service Castrol