Bartosz Ostałowski nominowany w plebiscycie The Best of Moto 2020

Bartosz został nominowany do nowej kategorii Influencer motoryzacyjny.
Ikona zegarka 3 min czytania

Wystartowała trzecia edycja plebiscytu The Best of Moto, w którym jurorzy i internauci wybierają najlepsze samochody roku i nie tylko. W nowej kategorii Influencer motoryzacyjny roku nominację otrzymał Bartosz Ostałowski. 

Tegoroczna edycja to już trzecia odsłona plebiscytu The Best of Moto organizowanego przez portal Moto.pl – jeden z wiodących serwisów motoryzacyjnych w Polsce. Samochód Roku wybiorą wspólnie jurorzy i internauci, co stanowi pewną nowość wśród podobnych konkursów. W ubiegłych latach zwyciężyły takie modele, jak Kia Stinger i Porsche 911. 

  • Podobnie jak w poprzednich edycjach również w tym roku organizatorzy przygotowali kategorie specjalne, w której głosują wyłącznie internauci. Mają oni wyłączny wpływ na wyłonienie zwycięzców w takich kategoriach, jak: Samochód miejski, Samochód praktyczny, Samochód rodzinny, Mały samochód dla aktywnych, Samochód uniwersalny, Samochód sportowy, Samochód legenda, Napęd alternatywny oraz Innowacja motoryzacyjna roku. 
  • W tym roku do 10 kategorii specjalnych dołączyła jedenasta – Influencer motoryzacyjny roku, w której jednym z nominowanych jest Bartosz Ostałowski. Do rywalizacji z drifterem redakcja Moto.pl wytypowała Grzegorza Ciźlę, Karolinę Pilarczyk, Michała Sztorca, Miłośników 4 kółek, Gosię Rdest i Marka Wieruszewskiego.

Nominacja w plebiscycie The Best of Moto to dla mnie ogromne wyróżnienie. Traktuję to jako docenienie mojej pracy – nie tylko na torze – ale także w świecie mediów. Cieszę się, że za pośrednictwem Internetu mogę dzielić swoją motoryzacyjną pasję z osobami, które na co dzień śledzą moje kanały w mediach społecznościowych. Z góry dziękuję za każdy głos oddany na mnie w kategorii Influencer motoryzacyjny roku. To motywuje mnie do dalszych działań – mówi Bartosz Ostałowski. 

  • Głosowanie internetowe zakończy się 15 listopada. Na głosujących czekają atrakcyjne nagrody, m.in. skutery Piaggio Liberty 50. Ogłoszenie zwycięzców The Best of Moto 2020 odbędzie się podczas uroczystej gali zaplanowanej na 26 listopada. Relację z wydarzenia będzie można śledzić na żywo na Moto.pl oraz Gazecie.pl.

Oprócz Samochodu Roku i kategorii specjalnych zorganizowano również cztery dodatkowe kategorie, w których głos należy do ekspertów. Są to: Produkt finansowy branży motoryzacyjnej, Odpowiedzialność społeczna biznesu, Design roku i Najlepsze działanie reklamowe na polskim rynku. 

Bartosz Ostałowski to jedyny na świecie profesjonalny kierowca wyścigowy i drifter, który pomimo tego, że nie ma obu rąk, startuje w regularnych zawodach konkurując z pełnosprawnymi kierowcami. Pomimo swojej niepełnosprawności posiada międzynarodową licencję federacji FIA. Jest zawodnikiem Driftingowych Mistrzostw Polski, ligi Drift Masters Grand Prix i King of Europe. Jako jedyny Polak w historii wystąpił w najpopularniejszym programie motoryzacyjnym na świecie – „The Grand Tour” u boku Richarda Hammonda.