Bezpieczny warsztat z usługą door to door

W dobie walki z pandemią koronawirusa, część klientów boi się korzystać z usługi warsztatów samochodowych. Alternatywą w takiej sytuacji może być usługa door to door, którą praktykuje kilkadziesiąt serwisów Q Service Castrol. Na czym ona polega i jakie są jej największe zalety?
Ikona zegarka 2 min czytania

Door to door to nic innego jak odebranie samochodu spod domu klienta, naprawienie go i bezpieczne odstawienie bezpośrednio  w to samo miejsce. Cały proces przebiega szybko, może odbywać się bez konieczności osobistych kontaktów i jest maksymalnie bezpieczny, co ma szczególne znaczenie w sytuacji, w której w Polsce wprowadzone zostały rozporządzenia zaostrzające zakaz przemieszczania się bez wyraźniej potrzeby. Usługa ta jest rekomendowana przez sieć serwisową Q Service Castrol. 

Jak w praktyce wygląda usługa door to door?

  • Klient zgłasza konieczność naprawy auta przez telefon lub formularz kontaktowy na stronie serwisu;
  • Mechanik odbiera pojazd od klienta; 
  • Auto zostaje naprawione w serwisie, a klient płatność za wykonaną usługę wykonuje w formie elektronicznej – przelewem lub kartą płatniczą;
  • Samochód zostaje poddany ozonowaniu zwalczającemu mikroorganizmy, pleśnie oraz grzyby i jest odstawiany bezpośrednio do klienta. 

Choć czasy nie są łatwe, wszelkie naprawy przebiegają sprawnie, wykonywane są terminowo i bez oczekiwania w kolejkach. Wynika to z faktu, że serwisy są stale zaopatrywane w części zamienne przez największego dystrybutora części w Polsce. W dobie kryzysu wywołanego pandemią warto korzystać z usług bezpiecznych warsztatów, biorących udział w akcji #pomagamypomagać

Warsztat decydujący się na wykonanie usługi door to door, musi być do niej odpowiednio przygotowany. Mechanik odbierający pojazd, jeszcze zanim wsiądzie do niego przed domem klienta, powinien zdezynfekować go, aby zachowane zostały wszystkie środki bezpieczeństwa. Należy pamiętać, aby dokładnie wyczyścić wszystkie newralgiczne elementy (m.in. kierownicę, klamki czy gałkę zmiany biegów), a pojazd dokładnie wywietrzyć lub zastosować ozonowanie. 

Zadzwoń do swojego serwisu Q Service Castrol i zapytaj o usługę door to door.

#pomagamypomagać #bezpiecznywarsztat