Continental partnerem sieci Q Service Castrol

Dzięki nawiązaniu przez firmę Continental Opony Polska oraz sieć Q Service Castrol współpracy, klienci zrzeszonych w programie warsztatów mają teraz dostęp do najwyższej jakości produktów. Większy wybór opon to jednak niewyłączna korzyść dla klientów płynąca z powyższego partnerstwa…
Ikona zegarka 3 min czytania

Continental partnerem sieci Q Service Castrol

List intencyjny stanowiący podstawę współpracy w zakresie dystrybucji opon marek Continental, Semperit i Barum został podpisany w styczniu 2020 r.

W przypadku produktów marki Semperit głównym kanałem dystrybucji w Polsce będzie właśnie sieć serwisów Q Service Castrol, a w ramach ich zakupu klienci otrzymają bezpłatną gwarancję na uszkodzenia mechaniczne. Taką samą gwarancją objęte są od 2021 r. również opony Continental kupowane w warsztatach Q Service Castrol. 

Istotna współpraca

Sieć warsztatów Q Service Castrol to ważny partner biznesowy – z uwagi na jej rozmiar (obecnie w skład sieci wchodzi aż 360 warsztatów, a w 2019 r. liczba ta wynosiła 200) oraz ciągły, dynamiczny rozwój.

Produkty marek Continental, Semperit i Barum mogą za jej pomocą dotrzeć do jeszcze większego grona klientów i zwiększać ich świadomość dotyczącą bezpieczeństwa płynącego ze stosowania najwyżej jakości ogumienia. 

Współpraca z Continental jest również korzystna dla indywidualnych warsztatów – otrzymują one dostęp do najlepszych produktów w korzystnych cenach oraz kompleksowe informacje o nowościach oferowanych przez producenta. Mechanicy mają również zapewniony bezpłatny dostęp do innowacyjnej platformy szkoleniowej Continental, dzięki czemu ich klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo w kontekście wyboru najlepszych opon. 

Partnerstwo z Q Service Castrol jest dla firmy Continental ważne również dlatego, że stanowi okazję do budowania świadomości na temat opon marki Semperit, zapewniających niemiecką jakość i przewidywalne parametry w korzystnej cenie. Należąca do koncernu od 1985 r. marka jako pierwsza na świecie wprowadziła na rynek kierunkową oponę zimową przystosowaną do wysokich prędkości (Semperit Direction-Grip). 

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Obchodząca w tym roku 150. urodziny firma Continental od początku swego istnienia kładzie nacisk na bezpieczeństwo jazdy oraz edukację kierowców.

Tylko najlepszej jakości opony są w stanie zapewnić samochodowi odpowiednie właściwości jezdne, przekładające się na jego przewidywalne zachowanie i spokojną podróż za każdym razem po wyruszeniu z domu.

Promocja bezpieczeństwa motywowana jest przyświecającą firmom Continental AG i Continental Opony Polska „wizją zero” – wizją świata bez śmiertelnych wypadków drogowych. Dzięki współpracy z Q Service Castrol promocja bezpieczeństwa oraz najwyższych standardów serwisowania i wyposażania samochodów stanie się łatwiejsza, pomagając w dążeniu do realizacji tej wizji.