Kontynuacja współpracy z ambasadorem ZF Aftermarket Adamem Małyszem

Zobacz kampanię w nowej odsłonie poświęconej mechanikom
Ikona zegarka 4 min czytania

WSPÓŁPRACA ZF AFTERMARKET Z AMBASADOREM – ADAMEM MAŁYSZEM ROZPOCZĘŁA SIĘ W 2018 ROKU I ZAPROCENTOWAŁA WIELOMA CIEKAWYMI SPOTKANIAMI, WYDARZENIAMI ORAZ WYJĄTKOWĄ KAMPANIĄ Z SERIĄ KRÓTKICH SPOTÓW REKLAMOWYCH. ROK 2020 I 2021 BĘDZIE CZASEM REALIZACJI KOLEJNYCH WSPÓLNYCH PROJEKTÓW W KAMPANII POD HASŁEM #ZAWÓDMECHANIK.

Kampania #zawódmechanik

  • W tej odsłonie kampanii ZF Aftermarket we współpracy z Adamem Małyszem zaprezentują historie mechaników pełne pasji i zaangażowania. Mamy zamiar pokazać naszych mechaników jako prawdziwych bohaterów, pasjonatów swojego zawodu oraz ich wkład w nasze codzienne bezpieczeństwo. 
  • Efekty tych działań będzie można śledzić na stronie www.aftermarket.zf.com oraz na oficjalnych kanałach social media marek ZF Aftermarket SACHS i TRW, a także stronach należących do ambasadora.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej odsłony kampanii

Adam Małysz – ambasador firmy ZF Aftermarket 

Wybitny polski sportowiec, znany przede wszystkim ze skoków narciarskich, w których osiągał niesamowite sukcesy, od kilku lat związany jest również z motorsportem. Człowiek instytucja, którego słowa „sportowa emerytura” przerażają bardziej niż mamucia skocznia latem. 

  • W 2014 roku wraz z pilotem Rafałem Martonem ukończył najtrudniejszy rajd na świecie – Rajd Dakar – na rewelacyjnej 13. pozycji. W sumie pięć razy startował w Dakarze, czterokrotnie docierając do mety morderczego maratonu. Co prawda, od października 2016 roku Adam ma przerwę w uczestnictwie w rajdach, ale objęcie roli ambasadora marki ZF Aftermarket wyraźnie potwierdza, że nie jest to koniec jego przygody ze sportem motorowym. 
  • ZF Aftermarket od zawsze stawia na solidnych partnerów i sprawdzone rozwiązania. Determinacja w osiąganiu sukcesów jest godna podziwu. Te cechy bezpośrednio łączą się z Adamem, który także dzięki sile i wytrwałości osiągał kolejne sukcesy zarówno w skokach narciarskich, jak i w rajdach cross country. Wieloletnia, ciężka praca łączy ambasadora ZF Aftermarket z samą marką, tak samo jak konsekwencja w realizacji założonego planu. 

„Podczas udziału w rajdzie Dakar poznałem wspaniałych ludzi, w tym wielu znakomitych mechaników, którzy swoim zaangażowaniem i hartem ducha potrafili dokonać prawdziwych cudów. To m.in. dzięki nim udało mi się dojechać na metę tego najtrudniejszego na świecie rajdu. Uświadomiło mi to, że niezależnie od wykonywanego zawodu, można dokonywać wielkich rzeczy pozornie dokonując tych niewielkich. To co mnie łączy z mechanikami to pasja do wykonywanej pracy. Ogromnie się cieszę, że przy tym projekcie mogłem spotkać pasjonatów tego zawodu i pokazać jaki wpływ na nasze życie ma ich praca.”Adam Małysz

„Rok 2020 to wyjątkowy rok pod wieloma względami. Pozwolił nam na chwilę się zatrzymać i lepiej poznać naszych partnerów i klientów. Rok 2020 jeszcze bardziej podkreślił rolę mechaników, których praca zasługuje na  docenienie. To właśnie dzięki nim samochody osobowe, karetki, samochody dostawcze nadal są sprawne. Te wszystkie auta wymagają serwisowania. I tu zaczyna się nasza wspólna rola. Wierzymy, że dzięki temu w 2021 będziemy mogli ich jeszcze lepiej wspierać.” Peter Rothenhoefer

ZF Aftermarket – części zamienne, którym możesz zaufać

ZF Aftermarket przekłada innowacje technologiczne firmy ZF na swoją ofertę na rynek wtórny dzięki silnym markom LEMFÖRDER, SACHS i TRW – niezależnie od tego, czy chodzi o sprzęgło, skrzynię biegów czy inne części zamienne to niezawodność której można zaufać.  Dzięki kompleksowym rozwiązaniom i bogatemu portfolio markowych podzespołów w jakości oryginalnego wyposażenia, cyfrowym innowacjom, szerokiej ofercie usług oraz globalnej sieci partnerów serwisowych, ZF Aftermarket cieszy się opinią solidnego partnera i jest drugą pod względem wielkości firmą na światowym rynku części zamiennych.