Opony wielosezonowe na cały rok

Niezależnie od tego czy prowadzisz pojazd po suchej drodze bądź zaskoczy Cię ulewny deszcz.
Ikona zegarka 3 min czytania

Pory roku i warunki drogowe ciągle się zmieniają. Opony Semperit AllSeason-Grip dają możliwość efektywnej jazdy przez cały rok – oferują pełną stabilność jazdy i najwyższe bezpieczeństwo niezależnie od warunków. Cały rok.

  • AllSeason-Grip to jedna z najnowszych modeli opon Semperit. Przeznaczeniem tych opon jest użytkowanie przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych oraz temperatur. Zaawansowana technologia oraz budowa bieżnika zapewnia pełne bezpieczeństwo i stabilność jazdy w każdej sytuacji drogowej.
  • Wysoką jakość zapewnia marka Semperit. Jej nazwa utworzona została w 1906 roku, a w transkrypcji słów łacińskich oznacza „to zawsze działa”. Semperit już w pierwszej połowie XX wieku skonstruował własne opony do pojazdów ciężarowych oraz opony zimowe. Aktualnie producent jest częścią grupy Continental. Marka Semperit od blisko 115 lat jest gwarancją przyczepności w każdych warunkach.

DLA KOGO JEST SAMPERIT ALLSEASON-GRIP?

  • Semperit AllSeason-Grip to opony wielosezonowe, z symetrycznym bieżnikiem kierunkowym, przeznaczone do samochodów osobowych. Ten zbalansowany model opon stworzony został, aby zapewnić pewność i bezpieczeństwo jazdy przez cały rok, we wszystkich warunkach drogowych.
  • Niezależnie od tego, czy Twoja droga prowadzi suchym i krętym asfaltem, czy napotkasz ulewny deszcz, czy też zaskoczy Cię zima z opadami świeżego śniegu lub z nieprzyjemnym błotem pośniegowym – wszechstronne opony AllSeason-Grip zapewnią stabilną jazdę, pełną kontrolę nad samochodem i ograniczoną drogę hamowania w każdym przypadku.

TECHNOLOGIA BIERZNIKA

  • SUCHA NAWIERZCHNIA: Gdy asfalt jest suchy jak pieprz, opony AllSeason-Grip przekonują wysoką precyzją kierowania, przyczepnością w zakrętach oraz krótką drogą hamowania. Stabilność zapewniają przede wszystkim zewnętrzne oraz centralne bloki bieżnika.
  • ŚNIEG NA DRODZE: W warunkach śnieżnych zadanie utrzymania pełnej trakcji przejmuje środkowa część bloków bieżnika wyposażona w gęste rowki i lamelki. Kształt bieżnika oraz zastosowana technologia gumy pozwala zachować stabilność nawet w niskich temperaturach, na krętych górskich drogach. Z oponami AllSeason-Grip hamowanie, przyspieszanie i zakręty są stabilne i godne zaufania nawet na zaśnieżonych drogach.
  • WARUNKI MOKRE I BŁOTNISTE: Główny bieżnik opon Semperit AllSeason-Grip posiada konstrukcję w kształcie litery V. Dzięki temu rowki zapewniają odpowiednie odprowadzanie nadmiaru wody lub błota pośniegowego spod opony. Efektem jest stabilność prowadzenia oraz ograniczony dystans hamowania – nawet, gdy asfalt ukrywa się pod błotem lub kałużami.

DOSTĘPNOŚĆ

  • Opony Semperit AllSeason-Grip zapewniają bezpieczeństwo i pewność jazdy. To idealne rozwiązanie dla osób poruszających się po mieście którzy cenią sobie komfort i bezpieczeństwo. Eliminowany jest koszty wymiany opon oraz problem ich przechowywania.
  • Model Semperit AllSeason-Grip dostępny jest w 19 różnych rozmiarach, od 155/70 R 13 do 235/65 R 17, także o podwyższonej nośności (XL) oraz z rantem chroniącym felgę (FR).

W precyzyjnym dobrze rozmiaru oraz w profesjonalnej wymianie opon pomogą wykwalifikowane warsztaty sieci Q-Service Castrol w całej Polsce.