Pasja na krawędzi - Bartosz Ostałowski - Q Service Castrol - Warsztaty samochodowe

Pasja na krawędzi – Bartosz Ostałowski

W programie Bartosz przetestuje najnowsze i najciekawsze modele renomowanych marek samochodów.
Ikona zegarka 2 min czytania

#JEDEN

  • 1 wyjątkowy prowadzący

#CZTERNAŚCIE

  • 14 znanych Gości

#TRZY TYSIĄCE

  • i ponad 3000 koni mechanicznych…

To wszystko, czego można się spodziewać w najnowszym sezonie Pasji na Krawędzi na platformie Player.pl. Prowadzącym program jest Bartosz Ostałowski – jedyny na świecie profesjonalny kierowca sportowy, który prowadzi stopą. Jest on licencjonowanym drifterem, artystą i ogromnym entuzjastą motoryzacji, który uwielbia wszystko, co ma silnik i cztery koła.

Pasja na Krawędzi – o programie

W programie Bartosz przetestuje najnowsze i najciekawsze modele renomowanych marek samochodów.

W tym sezonie Pasji na Krawędzi zobaczymy całościowy przekrój motoryzacji – począwszy od ekskluzywnych samochodów sportowych, poprzez elektryczne SUV-y, a na terenowych pick-upach kończąc. Drifter sprawdzi możliwości testowanych aut w każdych warunkach – w mieście, na torach wyścigowych i błotnistych ścieżkach offroadowych.

Dodatkowo, w każdym odcinku na prawy fotel testowanego samochodu Bartosz zaprosi innego Gościa, z którym porozmawia o jego życiu, pasji i osiąganych sukcesach. Wśród zaproszonych osób znalazły się gwiazdy Internetu, sportowcy, a także osobistości ze świata mediów. Każdy Gość będzie musiał zmierzyć się gradem pytań zadawanych przez driftera.

Pasja na Krawędzi – gdzie oglądać

Program obejrzysz na platformie VOD – player.pl

Przygotowane przezEksperci Q Service Castrol