Pasja na Krawędzi Bartosza Ostałowskiego teraz w discovery+ na Player.pl

Bartosz Ostałowski to gwiazda motoryzacyjnego świata, której nie trzeba przedstawiać.
Ikona zegarka 3 min czytania

Wraz ze startem discovery+ w Polsce, w kolekcji zadebiutowały wyjątkowe propozycje discovery+ Originals, przygotowane specjalnie z myślą o widzach korzystających z platformy VOD. Wśród nich jest nowa odsłona popularnego programu Bartosza Ostałowskiego „Pasja na Krawędzi”. Tytuł można oglądać na Playerze – premierowy odcinek w każdą środę! 

Bartosz Ostałowski to gwiazda motoryzacyjnego świata, której nie trzeba przedstawiać.

  • Znany drifter przez lata tworzył popularnego vloga, w którym testował wyjątkowe samochody i relacjonował najważniejsze imprezy typu moto show. Rozmawiał z gwiazdami, przedstawicielami świata sportu, biznesu, a także zwykłymi ludźmi, którzy zarażają swoją pasją. Jego gośćmi byli już m.in. Krzysztof Hołowczyc i Richard Hammond. 

Discovery+ zaprasza na nową odsłonę tej lubianej przez internautów produkcji.

W premierowym sezonie widzowie poznają najnowsze modele samochodów oraz kolejnych wyjątkowych gości. Na fotelu pasażera zasiądą m.in. były reprezentant Polski w piłce nożnej -Radosław Majdan, dziennikarka muzyczna – Gabi Drzewiecka, popularny restaurator – Mateusz Gessler, zawodniczka MMA – Karolina Kowalkiewicz i Sylwia Bomba znana z programu „Googlebox. Przed telewizorem”. 

  • Bartosz przetestuje najciekawsze modele renomowanych marek samochodów. W tym sezonie Pasji na Krawędzi zobaczymy całościowy przekrój motoryzacji – począwszy od ekskluzywnych samochodów sportowych, poprzez elektryczne SUV-y, a na terenowych pick-upach kończąc. Drifter sprawdzi możliwości testowanych aut w każdych warunkach – w mieście, na torach wyścigowych i błotnistych ścieżkach offroadowych. Wśród testowanych samochodów znajdują się m.in. Porsche 911, Toyota Supra, Audi RS7 czy Ford Ranger Raptor.

– W programie rozmawiam z wyjątkowymi ludźmi, którzy posiadają niecodzienne pasje, zarażają optymizmem, a przede wszystkim dowodem na to, że pomimo trudności i przeszkód, można osiągnąć sukces i spełniać swoje marzenia. Bardzo ważne dla nas jest to, aby podkreślać, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych – mówi Bartosz Ostałowski, prowadzący program „Pasja na Krawędzi”

– Wszystko to odbywa się wewnątrz świetnych samochodów, więc z jednej strony mamy inspirujące rozmowy z gośćmi, a z drugiej – motoryzacyjne emocje, dynamiczne ujęcia i ogrom koni mechanicznych – dodaje.

Program Pasja na Krawędzi można oglądać na Playerze w discovery+. Pierwsze odcinki są już dostępne, a nowe pojawiają się w serwisie w każdą środę. Na platformie można znaleźć również poprzednie sezony tej produkcji.