Pierwszy zagraniczny start Bartosza Ostałowskiego w tym sezonie

Następna tura Draftingowych Mistrzostw Polski, tym razem w Czechach.
Ikona zegarka 1 min czytania

BARTOSZ OSTAŁOWSKI NIE ZWALNIA TEMPA – PRZED NIM KOLEJNY WYSTĘP W DRIFTINGOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI. TYM RAZEM POZA GRANICAMI NASZEGO KRAJU.

W NAJBLIŻSZY WEEKEND (4-6 WRZEŚNIA) ODBĘDZIE 5. RUNDA DMP NA AUTODROM SOSNOVA W CZECHACH.

To już trzeci driftingowy weekend z rzędu. Po rundzie w Kielcach i Toruniu, rywalizacja kierowców przenosi się do Czech na Autodrom Sosnova. Napięty kalendarz w tym sezonie jest efektem epidemii koronawirusa i stanowi nie lada wyzwanie dla drifterów, teamów oraz samochodów.

  • Runda w Sosnovej jest jedną z dwóch zagranicznych rund Driftingowych Mistrzostw Polski. Kolejne wyjazdowe zawody odbędą się na torze w Brnie. Trasa na Autodrom Sosnova jest kierowcom znana, ponieważ już w ubiegłym roku odbywała się tam jedna runda DMP.

To będą moje trzecie zawody, w których wystąpię w BMW. W Toruniu samochód udowodnił świetną dyspozycję i wiem, że z jego pomocą mogę walczyć o najwyższe lokaty. Mamy cały piątek na treningi i opracowanie strategii na zawody. Musimy dobrze wykorzystać ten czas, aby w sobotę i niedzielę stanąć do rywalizacji przygotowani na 110%!  – mówi Bartosz Ostałowski.