Ruszyła akcja „Miesiąc Mechanika”. Nominuj mechanika, który pozwala Ci pozostawać w ruchu

We współpracy z gwiazdami sportu rozpoczęliśmy kampanię "Miesiąc Mechanika"
Ikona zegarka 2 min czytania

We współpracy z gwiazdami sportów motorowych – kierowcą Formuły 1 Danielem Ricciardo, motocyklistą Calem Crutchlowem i rajdowym mistrzem świata Petterem Solbergiem – rozpoczęliśmy kampanię „Miesiąc Mechanika”, której głównym celem jest wspieranie lokalnych mechaników, którzy w czasach pandemii pomagali kierowcom zachować mobilność.

Zadanie niezwykle istotne, ale w obecnych warunkach stanowiące niebagatelne wyzwanie. Adresatami kampanii „Miesiąc Mechanika” są kierowcy i mechanicy samochodowi, którzy za pomocą dostępnego w internecie formularza mogą nominować swoje ulubione serwisy lub mechaników. Ci ostatni, a także właściciele niezależnych serwisów samochodowych, mogą też wskazać swoich kolegów i współpracowników, którzy ich zdaniem zasługują na wyróżnienie.

Dla zwycięzców przewidziano nagrodę główną – parę butów wyścigowych podpisanych przez Daniela Ricciardo. Na kolejnych 20 warsztatów lub mechaników czeka udział w Live Virtual F1 Experience.

W ramach tego wydarzenia będą mieli okazję porozmawiać z mechanikiem wyścigowym zespołu DP World Renault F1TM oraz odbyć wirtualną wycieczkę po garażu zespołu. Osoby nominujące mają z kolei szansę na otrzymanie drobnych upominków. Kampania będzie promowana w mediach tradycyjnych i społecznościowych. Będzie można ją zobaczyć w prasie branżowej (m.in. na łamach „Autoexperta” i „Nowoczesnego Warsztatu”), oraz w internecie, w tym także w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn).

Warto docenić ciężką pracę mechaników, którzy pomagali swoim społecznościom zachować mobilność w trudnym czasie pandemii. Zapraszamy więc do nominowania ich w naszej ankiecie, aby poczuli, że doceniamy ich wysiłki.

Zainspiruj się całą kampanią „Miesiąc Mechanika” i zobacz krótkie wideo poniżej: