Wymiana opon i wulkanizacja Katowice

Otwarte
K.I.G SPECJALISTYCZNY SERWIS PEUGEOT I CITROEN

ul. Bocheńskiego 99, 40-847 Katowice

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(5 opinii)
Otwarte
DYBICAR AUTO SERWIS JAROSŁAW DYBISIAK

ul. Załęska Hałda 4A, 40-813 Katowice

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(3 opinie)
Zamknięte
DOBRY WARSZTAT PIOTR KOZYRA

ul. Stanisława Kossutha 6, 40-844 Katowice

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(6 opinii)
Zamknięte
Q Service Castrol Andar

ul. Gen. Stefana Grota-Rowieckiego 126, 41-214 Sosnowiec

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(3 opinie)
Zamknięte
Q-SERVIS WAŁCZYK

ul. Rzemieślnicza 5, 41-253 Czeladź

Zamknięte
AUTOMAX

ul. Norwida 4, 41-219 Sosnowiec

Zamknięte
VEGMET AUTO SERWIS

ul. Kukułek 41, 41-200 Sosnowiec

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(4 opinie)
1-7 z 7 znalezionych warsztatów

Wulkanizacja w Katowicach – zapewniamy bezpieczeństwo


Podobnie jak Ty, my również cenimy bezpieczeństwo. Dlatego największą wagę przywiązujemy do niezawodności i jakości naszych usług, takich jak wymiana kół w Katowicach. W mieście tym sieć Q Service Castrol posiada kilkanaście warsztatów zlokalizowanych w różnych jego częściach. Dzięki temu nie musisz szukać niezawodnego wulkanizatora. Wymiana kół w jednym z naszych punktów zapewnia komfort jazdy i bezpieczne zachowanie samochodu nawet w trudnych warunkach atmosferycznych i niebezpiecznych sytuacjach.


Serwis Opon w Katowicach – zapraszamy do Q Service Castrol


Nasza sieć łączy ogromną liczbę warsztatów samochodowych o różnych profilach. Niektóre z nich są znane ze swoich usług, takich jak serwis opon. Katowice to miasto, w którym nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną i sprawną naprawę ogumienia oraz bezpieczną wymianę opon letnich na zimowe i odwrotnie. W każdym z naszych warsztatów możesz wcześniej umówić się telefonicznie lub za pomocą wygodnego formularza na naszej stronie. W ten sposób oszczędzasz czas i wybierasz najbardziej odpowiedni dla siebie termin.


Katowice – usługi wulkanizacyjne na wysokim poziomie


Wszystkie nasze serwisy oponiarskie w Katowicach wyposażone są w profesjonalny sprzęt, który pozwala na szybką, sprawną i – co najważniejsze – bezpieczną wymianę lub serwis opon. Katowice to także miasto, w którym w wielu z punktów w razie potrzeby można kupić opony. Nie wahaj się więc i powierz nam swój samochód, jeżeli mieszkasz w mieście Katowice. Usługi wulkanizacyjne realizujemy szybko i bezpiecznie – dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszych warsztatów.


Najczęstsze pytania

W większości przypadków serwis opon w Katowicach to koszt około 50-60 zł. W przypadku usługi z wyważeniem koła cena wzrasta do 70-90 zł. Jeśli chcesz zmienić opony na felgach aluminiowych o średnicy do 16 cali, wydasz nawet 90 zł. A jeśli masz większe opony, to za ich wymianę zapłacisz 100-120 zł.


Wymiana kół w Katowicach oferowana jest przez wiele warsztatów samochodowych. My polecamy wybrać jeden z sieci Q Service Castrol w Katowicach. Oferowane przez nas usługi wulkanizacji charakteryzują się wysokim standardem i są dostępne w bardzo przystępnej cenie. Nie szukaj więc dalej i zostaw swój samochód profesjonalistom z Q Service Castrol.


Czas wymiany zależy od rozmiaru opon, modelu pojazdu oraz ewentualnych usług dodatkowych. Jeśli jednak przyjeżdżasz do warsztatu z kompletem kół i felg, a koła wymagają jedynie dokręcenia i wyważenia, cała praca nie powinna zająć więcej niż 15-20 minut. W tym czasie można poczekać w salonie dla gości, napić się kawy i skorzystać z bezpłatnego internetu. O zakończeniu wymiany opon w Twoim samochodzie od razu poinformuje Cię nasz wulkanizator. Katowice to miasto, w którym wymiana opon jest dostępna w niskiej cenie i w dogodnych terminach.


Jeśli bieżnik jest zbyt zużyty, opony należy wymienić na nowe. Minimalna głębokość dozwolona przez polskie prawo to 1,6 mm. Ponadto, jeśli opona jest uszkodzona, odkształcona, rozdarta lub przecięta, należy ją również wymienić. Pamiętaj, że materiał, z którego wykonane są opony, starzeje się z czasem. Nominalna żywotność to 5-10 lat (w zależności od klasy i jakości danego egzemplarza), ale czas ten można skrócić m.in. niewłaściwym przechowywaniem lub częstą jazdą z niewystarczającym ciśnieniem.


Inne usługi w Katowice

Wymiana opon i wulkanizacja w innych popularnych miastach