Wymiana oleju i filtra oleju Katowice

Zamknięte
K.I.G SPECJALISTYCZNY SERWIS PEUGEOT I CITROEN

ul. Bocheńskiego 99, 40-847 Katowice

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(5 opinii)
Zamknięte
DYBICAR AUTO SERWIS JAROSŁAW DYBISIAK

ul. Załęska Hałda 4A, 40-813 Katowice

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(3 opinie)
Zamknięte
DOBRY WARSZTAT PIOTR KOZYRA

ul. Stanisława Kossutha 6, 40-844 Katowice

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(6 opinii)
Zamknięte
Martech Marek Oczko

ul. Jasna 26, 41-100 Siemianowice Śląskie

Zamknięte
Q Service Castrol Andar

ul. Gen. Stefana Grota-Rowieckiego 126, 41-214 Sosnowiec

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(3 opinie)
Zamknięte
Q-SERVIS WAŁCZYK

ul. Rzemieślnicza 5, 41-253 Czeladź

Zamknięte
"AUTO PERFECT " PRZEMYSŁAW KORPAŁA

ul. Krótka 5, 41-909 Bytom

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(2 opinie)
Zamknięte
AUTOMAX

ul. Norwida 4, 41-219 Sosnowiec

Zamknięte
VEGMET AUTO SERWIS

ul. Kukułek 41, 41-200 Sosnowiec

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(4 opinie)
1-9 z 9 znalezionych warsztatów

Wymiana oleju w samochodzie – Katowice


Każdy kierowca powinien pamiętać o regularnej wymianie oleju silnikowego. Należy to robić nie rzadziej niż co 15 000 km lub raz w roku. Bardzo ważne jest, aby używać odpowiedniego oleju.


Użycie niewłaściwego produkty może spowodować uszkodzenie silnika. Dlatego warto skorzystać z usług  Q Service Castrol, gdzie mechanicy sprawnie i szybko wymienią olej nawet w najnowszych samochodach. Jeśli nie chcesz samodzielnie tego robić, wybierz jeden z naszych serwisów w mieście Katowice. Wymiana oleju nie jest dla nas wyzwaniem, przyjdź i przekonaj się  sam!


Wymiana oleju i filtra oleju w Katowicach – postaw na Q Service Castrol


W każdym samochodzie co pewien czas konieczna jest wymiana oleju. W Katowicach zapraszamy do warsztatów Q Service Castrol. Dzięki nowoczesnej stronie internetowej za pomocą kilku kliknięć sprawdzisz godziny otwarcia warsztatu oraz umówisz się na spotkanie w wybranym przez siebie miejscu i w dogodnym czasie.  Ponadto znajdziesz tam także opinie innych klientów, które pomogą Ci wybrać niezawodny warsztat samochodowy. Rezerwacji godziny oraz terminu możesz dokonać również, kontaktując się przez telefon. W trakcie oczekiwania na samochód, na miejscu skorzystasz z poczekalni.


Wymiana oleju silnikowego w Q Service Castrol – profesjonalne metody i atrakcyjne ceny


Warsztaty Q Service Castrol oferują pełen zakres usług serwisowych pojazdów, w tym wymianę oleju silnikowego. W naszych punktach stosujemy bardzo wysokiej jakości produkty znanych marek. Dbamy o to, aby prace serwisowe były nie tylko skuteczne, ale również zgodne z zaleceniami producenta. Obsługujemy stare i nowe pojazdy, w których przypadku konieczna jest  wymiana oleju. W Katowicach znajdziesz nas w wielu miejscach, dzięki czemu możesz wybrać dogodną dla Ciebie lokalizację.


Najczęstsze pytania

Jeśli zastanawiasz się, gdzie wykonać tego rodzaju usługę w mieście Katowice, wymiana oleju najskuteczniej zostanie przeprowadzona w warsztatach sieci Q Service Castrol. Gwarantuje to klientom wysoki poziom fachowość i dokładności wykonania zlecenia. Nasi mechanicy mają wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne narzędzia i materiały do ​​wymiany oleju silnikowego.


Na cenę wymiany oleju składa się sam płyn oraz praca mechanika. W zależności od pojemności silnika Twojego samochodu należy dodać od 2,5 do nawet 10 litrów. Cena jednego litra waha się od 15 do około 80 złotych. To zależy od rodzaju oleju. Do tego trzeba doliczyć około 100 zł za samą usługę wymiany w warsztacie. Dlatego przed wizytą warto zadzwonić i sprawdzić cennik wybranego warsztatu.


Proces  polega na usunięciu starego i zużytego oleju oraz zalanie silnika nowym olejem. W tym celu mechanik odkręca korek spustowy w misce olejowej, przez który stary olej wypływa pod wpływem grawitacji. Gdy w silniku nie ma już oleju, do silnika wlewa się nowy. Wraz z olejem wymieni się również jego filtr, odkręcając go i wkręcając nowy. Po tej procedurze w wielu nowych autach trzeba jeszcze zresetować ustawienia komputera pokładowego, informując go, że olej właśnie został wymieniony.


Dla fachowców zadanie to jest proste i nie zabiera więcej niż godzinę. Jeśli wymieniasz olej w swoim samochodzie po raz pierwszy, ten czas może być zdecydowanie dłuższy. Jeśli nie chcesz tego robić sam, zaufaj mechanikom Q Service Castrol. W warsztacie samochodowym możesz liczyć na to, że wymiana oleju silnikowego w Twoim samochodzie zajmie kilkadziesiąt minut, a ty w tym czasie możesz spędzić czas w poczekalni.


Inne usługi w Katowice

Wymiana oleju i filtra oleju w innych popularnych miastach