Wymienia hamulce… bez użycia rąk!

Bartosz Ostałowski to mistrz w swoim fachu. Jego sukcesy to połączenie profesjonalizmu, zawrotnej prędkości i czystej pasji.
Ikona zegarka 2 min czytania

Bartosz Ostałowski to mistrz w swoim fachu. Jego sukcesy to połączenie profesjonalizmu, zawrotnej prędkości i czystej pasji. 

To postać niezwykle rozpoznawalna w świecie motorsportu – i nie tylko! Jego umiejętności prowadzenia samochodu bez użycia rąk można było podziwiać już między innymi w „The Grand Tour”, a także na kanale Kena Blocka na YouTube.

Niejednokrotnie zaskakiwał swoimi dokonaniami.

Jest jedynym na świecie profesjonalnym kierowcą sportowym, który prowadzi samochód stopami. Rywalizuje z innymi na równych zasadach i odnosi ogromne sukcesy!

Jest również bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na bieżąco relacjonuje tam swoje starty w zawodach, przygotowania techniczne samochodów, a także stawia czoła coraz to nowym wyzwaniom. 

Wspominaliśmy już, że Bartosz Ostałowski nie boi się żadnych wyzwań? Ostatnio podjął się kolejnego: wymiany zacisków hamulcowych w samochodzie stopami. Opublikował w swoich mediach społecznościowych film, na którym wymienia zaciski hamulcowe… właśnie bez użycia rąk. 

Sprawdź, jak udało mu się to zrobić! 

Z szerokim uśmiechem na ustach Bartosz rusza do działania!

“Postanowiłem sam wymienić zaciski hamulcowe w swoim prywatnym samochodzie. Nie byłem pewny, czy będę w stanie to zrobić, więc był to dla mnie pewien test. A przy okazji dobra zabawa – mówi Bartosz OstałowskiW publikowanych treściach staram się przełamywać bariery i pokazywać, że ograniczenia istnieją tylko w naszych głowach. Jeśli jesteśmy zdeterminowani, możemy zrobić bardzo wiele”. – dodaje.

Film z wymiany zacisków cieszy się ogromnym zainteresowaniem internautów. Nie brakuje komentarzy z wyrazami podziwu i szacunku dla driftera. Dzięki podejmowanym aktywnościom Bartek Ostałowski motywuje i inspiruje innych do pracy nad sobą i podążaniem za swoimi marzeniami. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych.

I to stara się przekazać również nam.