Dni Otwarte Q Service Castrol w serwisie samochodowym Czapski

Być jak najbliżej swoich klientów – to jedno z głównych założeń sieci Q Service Castrol
Ikona zegarka 2 min czytania

Być jak najbliżej swoich klientów – to jedno z głównych założeń sieci Q Service Castrol. Dla potwierdzenia tych słów w warsztatach należących do sieci organizowane są dni otwarte. We wrześniu odbyły się one w dwóch serwisach, w październiku zaplanowane są na razie w trzech kolejnych.

– Dni otwarte sieci Q Service Castrol to akcja promocyjna, która ma zadanie podkreślić zaangażowanie warsztatów w troskę o bezpieczeństwo i komfort kierowców. Wspólnie z naszymi partnerami, firmami ATE i Varta, przygotowujemy specjalne stanowiska, na których kierowcy bezpłatnie mogą zbadać stan akumulatora i właściwości płynu hamulcowego – mówi Marta Ciesielska, kierownik Działu Sieci Serwisowych Inter Cars SA.

Akcja ma charakter otwarty, każdy kierowca zainteresowany usługami danego warsztatu ma określonego dnia okazję, by bezpłatnie poddać kontroli wybrane układy swojego samochodu, a w razie konieczności zlecić wymianę elementów, które tego wymagają.

  Płyn hamulcowy ma ogromny wpływ na skuteczność i sprawność całego układu hamulcowego. Przy pomocy testera ATE  sprawdzamy temperaturę wrzenia płynu hamulcowego w danym aucie. W przypadku wyniku poniżej 180 stopni Celsjusza, zalecamy jego wymianę. Wszystko trwa dosłownie kilka minut, a może mieć ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa –  dodaje Tomasz Bińkowski, doradca techniczno-handlowy ATE.

Całe przedsięwzięcie jest jednym z wielu działań promocyjnych sieci, prowadzonych po to, aby utwierdzić właścicieli samochodów w przekonaniu, że warsztaty zrzeszone pod logiem z Q  są dla nich najlepszym wyborem.

https://www.youtube.com/watch?v=UZ29NQlsSb0&feature=youtu.be
  • We wrześniu Dni Otwarte odbyły się w serwisach  Q Service Castrol Czapski w Wałczu i  Q Service Castrol Bieniasz  w Jeleniej Górze. Kolejne planowane są: 2-3 października w  Q Service Castrol Abacus w Krakowie, 6 października w  Q Service Castrol Euro Moto w Czechowicach–Dziedzicach oraz 14 października w Q Service Castrol AMG SERWIS w Bielsku–Białej.