Wymiana opon i wulkanizacja Łódź

Zamknięte
Q SERVICE CASTROL PREMIUM SERVICE

ul. Ptasia 3, 93-571 Łódź

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(7 opinii)
Zamknięte
Zamiennik s.c Holewicz Dorota, Holewicz Marek

ul. Srebrzynska 6, 91-074 Łódź

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(12 opinii)
Zamknięte
"NASTAPOL"

ul. Kasprzaka 9b, 91-078 Łódź

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(4 opinie)
Zamknięte
Zamiennik II s.c Holewicz Dorota, Holewicz Marek

ul. Obywatelska 133, 94-104 Łódź

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(9 opinii)
Zamknięte
Q SERVICE CASTROL BOREX SERWIS

ul. Rzgowska 163, 93-311 Łódź

Zamknięte
NASTAPOL II

ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 162, 92-230 Łódź

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(28 opinii)
Zamknięte
Q Service AUTO-BODO M.M.K Michał Surowiński

ul. Eugeniusza Bodo 27, 92-340 Łódź

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(4 opinie)
Zamknięte
P.U.H. EURO-CAR-SERWIS JANUSZ MYSYK

ul. Szeroka 24, 95-030 Starowa Góra

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(11 opinii)
Zamknięte
CARUS.PL

ul. Łozowa 10, 91-496 Łódź

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(9 opinii)
1-10 z 10 znalezionych warsztatów

Łódź – usługi wulkanizacyjne na najwyższym poziomie


Jeśli zauważysz, że opony Twojego samochodu są uszkodzone, nie wahaj się i umów się na ich wymianę w jednym z naszych autoryzowanych warsztatów w Łodzi. Dzięki Q Service Castrol możesz szybko znaleźć najbliższy serwis samochodowy i wymienić opony. Za pomocą kilku kliknięć umówisz wizytę i zarezerwujesz dogodny dla Ciebie termin w wybranym warsztacie.


Serwis opon w Łodzi – profesjonalne metody i atrakcyjne ceny


Warsztaty Q Service Castrol oferują pełen zakres usług wulkanizacyjnych. Punkty specjalizujące się w wulkanizacji wykonują naprawy opon zarówno metodami gorącymi, jak i chemicznymi – na zimno. Pierwsza metoda pozwala na naprawę urazów bocznych, a druga punktowych. Bez względu na to, czy opona Twojego samochodu zostanie przecięta, czy przebita gwoździem, nasi mechanicy poradzą sobie z jej naprawą lub wymianą.


Wymiana kół w Łodzi – o czym trzeba pamiętać?


Każdy właściciel samochodu powinien pamiętać o regularnej wymianie opon. Czynności takiej powinno się dokonywać między jesienią a zimą oraz między zimą a wiosną. W tym celu warto skorzystać z usług warsztatów Q Service Castrol, gdzie do sprawnej i szybkiej wymiany opon wykorzystywane są niezbędne narzędzia i fachowa wiedza.


Opony i felgi muszą być prawidłowo zamontowane w samochodzie. W przeciwnym razie mogą stanowić zagrożenie w czasie jazdy. Jeśli nie chcesz sam wykonać wymiany opon, skontaktuj się z warsztatem Q Service Castrol.


Najczęstsze pytania

Wulkanizacja w Łodzi cieszy się dużą popularnością, zwłaszcza takie usługi jak wymiana opon na felgi oraz wyważanie felg aluminiowych. Nieco mniej popularnymi usługami są naprawa opon (np. klejenie) czy prostowanie felg aluminiowych. Wymiana opon ze stalowymi felgami (16 cali) może kosztować 60-100 zł. Średni koszt wyważania i wymiany kół (16-calowych felg aluminiowych) wynosi od 6 zł, do ponad 100 zł. Nie jest to duży wydatek, biorąc pod uwagę, że opony wymienia się tylko dwa razy w roku.


W mieście takim jak Łódź, usługi wulkanizacyjne oferuje wiele warsztatów samochodowych. My jednak zapraszamy do wybrania tych należących do sieci Q Service Castrol. Zapewniamy wygodne, szybkie i sprawne naprawy ogumienia oraz wymianę opon. Nie szukaj więc nowego warsztatu, odwiedź naszą stronę i wybierz serwis najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Przekonasz się, że bez obaw możesz powierzyć nam swoje auto.


Jeżeli Twoja opona ma ślady uszkodzeń mechanicznych, odkształceń, rozdarć czy nacięć, konieczna jest jej wymiana. Trzeba też pamiętać, że materiał, z którego wykonane są opony, ma swoją wytrzymałość. Po upływie 8 lat traci on swoje właściwości. Jeżeli opona jest niewłaściwie przechowywana lub nieodpowiednio napompowana, czas jej przydatności może ulec znacznemu skróceniu. Także, gdy bieżnik jest płytszy niż 4 mm, konieczna jest wymiana takiego egzemplarza. Zapewni Cię o tym każdy wulkanizator. Łódź to miejsce, gdzie nasze warsztaty zatrudniają wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy mają ogromne doświadczenie w naprawie i wymianie opon.


Nie ma żadnych przeciwwskazań, by samodzielnie wymienić opony w aucie. Jednak by tego dokonać, potrzebne są specjalistyczne narzędzia oraz podnośnik. Jeżeli go nie masz, możesz zastąpić lewarkiem. Jednak samodzielna wymiana kół jest zadaniem męczącym, wymagającym siły fizycznej oraz pewnych umiejętności. Dlatego też lepiej wybierz zaufany serwis opon w Łodzi, dzięki temu zmiana opon będzie szybka i bezproblemowa.


Inne usługi w Łódź

Wymiana opon i wulkanizacja w innych popularnych miastach