Wymiana rozrządu Łódź

Zamknięte
Q SERVICE CASTROL PREMIUM SERVICE

ul. Ptasia 3, 93-571 Łódź

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(7 opinii)
Zamknięte
Zamiennik s.c Holewicz Dorota, Holewicz Marek

ul. Srebrzynska 6, 91-074 Łódź

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(12 opinii)
Zamknięte
"NASTAPOL"

ul. Kasprzaka 9b, 91-078 Łódź

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(4 opinie)
Zamknięte
Zamiennik II s.c Holewicz Dorota, Holewicz Marek

ul. Obywatelska 133, 94-104 Łódź

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(9 opinii)
Zamknięte
Geko Serwis Michał Hanysz

ul. Oblęgorska 6, 91-756 Łódź

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(34 opinie)
Zamknięte
Q Service CAR TP MOTORS

ul. Jarzynowa 52, 94-204 Łódź

Zamknięte
Q SERVICE CASTROL BOREX SERWIS

ul. Rzgowska 163, 93-311 Łódź

Zamknięte
NASTAPOL II

ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 162, 92-230 Łódź

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(29 opinii)
Zamknięte
HC GARAGE HUBERT CYBUCH

ul. Demokratyczna 67, 93-430 Łódź

Zamknięte
Q Service AUTO-BODO M.M.K Michał Surowiński

ul. Eugeniusza Bodo 27, 92-340 Łódź

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(4 opinie)
Zamknięte
P.U.H. EURO-CAR-SERWIS JANUSZ MYSYK

ul. Szeroka 24, 95-030 Starowa Góra

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(11 opinii)
Zamknięte
CARUS.PL

ul. Łozowa 10, 91-496 Łódź

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(9 opinii)
1-13 z 13 znalezionych warsztatów

Rozrząd – objawy zużycia, które warto znać


Mechanizm rozrządu pełni kluczową funkcję w każdym silniku tłokowym, a jego niewłaściwa eksploatacja nie tylko negatywnie wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy, ale może również prowadzić do poważniejszych i kosztowniejszych napraw. Jakie oznaki zużycia daje rozrząd i kiedy należy zgłosić się do mechanika?


Doświadczony kierowca na pewno zauważy, że coś jest nie tak w samochodzie. Uszkodzony mechanizm rozrządu powoduje, że samochód pracuje głośniej, zwłaszcza przy zimnym silniku. Wydaje metaliczne dźwięki, takie jak klikanie lub stukanie. Wyraźnie widać spadek mocy silnika, samochód zaczyna spalać więcej paliwa. Pojawia się także dymienie z rury wydechowej.


Q Service Castrol – wymiana rozrządu w Łodzi


Wymianę paska rozrządu w Łodzi oferuje wiele warsztatów samochodowych. Jednak naszym zdaniem najbardziej rozsądny jest wybór jednego z działających w sieci Q Service Castrol. Nasze warsztaty zlokalizowane są w różnych częściach miasta, a rezerwacja terminu jest bardzo prosta. Możesz to zrobić, odwiedzając naszą stronę internetową lub dzwoniąc do wybranego punktu. Przyjeżdżasz w umówiony dzień, a my zajmujemy się zadaniem, jakim jest wymiana rozrządu w samochodzie. Łódź to miasto, gdzie możesz liczyć na nasz pełen profesjonalizm.


Twój warsztat – Q Service Castrol


Zepsuł Ci się rozrząd w samochodzie? Wymiana to niestety jedyne rozwiązaniem tego problemu. Jeśli szukasz rzetelnego warsztatu, który poradzi sobie z tego typu zadaniem, wybierz punkty  Q Service Castrol. Każdy z nich wyposażony jest w wysokiej jakości narzędzia i sprzęt, dzięki którym z powodzeniem wykona każdą pracę, także taką jak wymiana rozrządu w Łodzi. Zapraszamy do kontaktu.


Najczęstsze pytania

Wymianę paska rozrządu we Wrocławiu należy wykonać w sprawdzonym warsztacie, który specjalizuje się w tego typu usługach. Dlatego najlepiej skorzystać z oferty warsztatowej Q Service Castrol. Dzięki temu masz pewność, że Twój samochód jest w dobrych rękach, a wymiana paska rozrządu i innych związanych z nim podzespołów zostanie przeprowadzona fachowo i sprawnie. Zapraszamy do odwiedzenia naszych warsztatów w mieście Łódź. Wymiana rozrządu nie jest dla nas problemem!


Zmiana zużytego rozrządu we Wrocławiu kosztuje od 150 do 1000 zł. Cena konkretnej usługi zależy od marki pojazdu oraz trudności w dostępie do tej części w konkretnym aucie. W przypadku starych samochodów to koszt około 250 zł plus koszt zakupionych nowych elementów. W przypadku nowszych i bardziej skomplikowanych modeli cena takiej usługi może wahać się od 800 zł do 1000 zł. Dlatego przed wymianą tego elementu zapytaj w wybranym przez siebie warsztacie o wycenę tej usługi.


Producenci aut zalecają wizytę serwisową po przejechaniu ponad 200 000 km. Nowoczesne paski rozrządu to mocne i trwałe elementy. Warto jednak pamiętać, że na zużycie ma wpływ wiele czynników, które mogą doprowadzić do awarii lub nadmiernego zużycia. Jeśli więc czujesz, że coś jest nie tak z rozrządem w Twoim aucie, powinieneś odwiedzić warsztat.


Prace związane z wymianą rozrządu nie są skomplikowanym procesem. Mechanik zwykle upora się z zadaniem w czasie krótszym niż 3 godziny. Chyba że jest to nowoczesny pojazd, gdzie dostęp do wymienianego elementu jest utrudniony. W takim przypadku wymiana łańcucha zębatego lub paska może zająć nawet dwa razy więcej czasu. Z tego powodu zalecamy wcześniejsze umówienie się w jednym z naszych warsztatów w mieście Łódź. Wymiana rozrządu będzie wtedy zaplanowana, a Ty będziesz wiedział ile czasu dokładnie zajmie.


Inne usługi w Łódź

Wymiana rozrządu w innych popularnych miastach