Wymiana rozrządu Wrocław

Zamknięte
ALMA AUTO CENTRUM

ul. Grabiszyńska 231E, 53-234 Wrocław

Zamknięte
AUTO SERWIS MARIUSZ DALBA

ul. Niedźwiedzia 17, 54-232 Wrocław

Zamknięte
CAROS-SERVICE Wojciech Głowaty Sp.J.

ul. WARSZTATOWA 11, 53-014 Wrocław

Zamknięte
EPD CHUDYK AUTO S.C.

ul. Brochowska 21, 52-019 Wrocław

Zamknięte
AUTO-BLIŹNIAK JACEK OSTROWSKI

ul. Kiełczowska 77/79, 51-354 Wrocław

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(2 opinie)
Zamknięte
EKO ALMA SP.J

ul. Grafitowa 2, 55-010 Radwanice

1-6 z 6 znalezionych warsztatów

Twój warsztat – Q Service Castrol


Szwankuje Ci rozrząd w samochodzie? Wymiana to niestety jedyne rozwiązanie. Jeśli szukasz rzetelnego warsztatu, który poradzi sobie z takim zadaniem, wybierz warsztaty sieci Q Service Castrol. Każdy z nich wyposażony jest w wysokiej jakości narzędzia i sprzęt, dzięki którym z powodzeniem wykonają każdą pracę, na przykład wymianę rozrządu. Wrocław to miasto, w którym znajduje się kilka naszych punktów, więc możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada.


Wrocław – wymiana rozrządu – wybierz Q Service Castrol


Wymianę rozrządu we Wrocławiu oferuje wiele warsztatów. Jednak naszym zdaniem najrozsądniej jest wybrać jedn ze współtworzących sieć Q Service Castrol. Warsztaty zlokalizowane są w różnych częściach miasta, a rezerwacja terminu jest bardzo prosta. Możesz to zrobić, odwiedzając naszą stronę internetową lub dzwoniąc do wybranego przez siebie punktu. Przyjeżdżasz w umówiony dzień i możesz na miejscu zaczekać na przeprowadzenie wymiany, napić się kawy i skorzystać z darmowego internetu.


Rozrząd – objawy zużycia


Najczęstszymi objawami zużycia paska rozrządu są: nierówna praca silnika, hałas wydobywający się spod obudowy paska rozrządu czy drgania silnika po wyłączeniu. Po tych objawach każdy może się zorientować, że konieczna jest wymiana rozrządu w samochodzie. Wrocław to miasto, w którym możesz skorzystać z naszego doświadczenia i umiejętności. Dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszych warsztatów.


Najczęstsze pytania

Wymiana rozrządu we Wrocławiu powinna zostać wykonana w zaufanym warsztacie specjalizującym się w tego typu czynnościach konserwacyjnych. Dlatego najlepiej skorzystać z oferty warsztatu Q Service Castrol. Dzięki temu masz pewność, że Twój samochód jest w dobrych rękach, a wymiana paska rozrządu i innych związanych z nim podzespołów zostanie przeprowadzona fachowo i sprawnie. Zapraszamy do odwiedzenia naszych warsztatów w mieście Wrocław. Wymiana rozrządu z pewnością przebiegnie bez problemów.


Wymiana rozrządu we Wrocławiu to koszt od 150 zł do 1000 zł. Cena konkretnej usługi zależy od marki pojazdu oraz trudności w dostępie do tego podzespołu w danym aucie. W przypadku starszych samochodów to koszt około 250 zł plus koszt użytych nowych części. W przypadku nowszych i bardziej skomplikowanych modeli cena takiej usługi może wahać się od 800 do 1000 złotych. Dlatego przed wymianą tego elementu zapytaj w wybranym przez siebie warsztacie o koszt tej usługi.


Zwykle producenci zalecają wizytę w serwisie po przejechaniu ponad 200 000 km. Nowoczesne paski rozrządu to mocne i trwałe elementy. Warto jednak pamiętać, że istnieje wiele czynników, które wpływają na zużycie, które może prowadzić do awarii lub nadmiernego zużycia. Dlatego, gdy uważasz, że coś jest nie tak z rozrządem, warto odwiedzić warsztat samochody.


Wymiana rozrządu w samochodzie nie jest skomplikowanym procesem. Mechanikowi zajmuje to zwykle nie więcej niż 3 godziny. Chyba że jest to nowoczesny pojazd, gdzie dostęp do wymienianego elementu jest utrudniony. W takim przypadku wymiana łańcucha zębatego lub paska może zająć nawet dwa razy więcej czasu. Dostępność niektórych markowych komponentów może również wpływać na czas trwania wymiany. Jeśli kierowca przyjedzie do warsztatu rzadkim modelem auta, czas oczekiwania na części zamienne może się wydłużyć. Oczywiście cena takiej usługi jest odpowiednio wyższa.


Inne usługi w Wrocław

Wymiana rozrządu w innych popularnych miastach