Pokaz jazdy Bartka gokartem na torze Moto Park Kraków

To był pierwszy kartingowy przejazd w takich warunkach!
Ikona zegarka 1 min czytania

Jak zwykle Bartek nie zwalnia tempa !

  • W zeszłym tygodniu na kanale Bartka na YouTube opublikowaliśmy nowy film, w którym Bartek jeździł gokartem po otwartym torze Moto Park Kraków. Poniżej umieszczamy dla Was wideo relację z kulisów jazdy. Sam Bartek opisuje to w ten sposób:

„Tym razem zabrałem mojego gokarta na otwarty tor, aby sprawdzić, jak będzie sobie radził.  To były moje pierwsze kartingowe przejazdy w takich warunkach. Jesteście ciekawi, jak mi poszło?”

Zobacz film!

  • Zachęcamy również do odwiedzania profilu Bartka na facebooku gdzie umieszczane są najnowsze aktualności z działaniami Bartka na torze i nie tylko!

Jedyny w swoim rodzaju

  • Bartosz jest jedynym na świecie profesjonalnym kierowcą wyścigowym i drifterem, który prowadzi… stopą. W wypadku komunikacyjnym, w wieku 20 lat, stracił obie ręce. Wydawało się, że jego kariera w motosporcie jest przekreślona. Jednak dzięki ciężkiej pracy spełnił swoje marzenia i dzisiaj rywalizuje ze sprawnymi kierowcami w Driftingowych Mistrzostwach Polski, Driftingowych Mistrzostwach Europy oraz ligach europejskich. Udowadnia, że niemożliwe nie istnieje!

Przygotowane przezEksperci Q Service Castrol