Przegląd podstawowy Krotoszyn

Zamknięte
Mechanika Pojazdowa Trasport Waldemar Florkowski

ul. Kobylińska, 63-700 Krotoszyn

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(1 opinia)
Zamknięte
Akces-Mix Zdzisław Skrzypek, Serwis samochodowy

ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn

Zamknięte
PPHU ZENON I ROBERT GÓRNIK SP.J.

ul. Zdunowska 24, 63-700 Konarzew

1-3 z 3 znalezionych warsztatów

Najczęstsze pytania

Cena rejestracyjnego przeglądu samochodowego w Krotoszyn wynosi w granicach od 98 zł do 162 zł. Jest ona ustalana centralnie i obowiązuje na terenie całego kraju. Badania techniczne nowych pojazdów wiążą się również z opłatami rejestracyjnymi. Zazwyczaj jest to koszt od 1 do 3 zł. Za przegląd rejestracyjny w mieście Krotoszyn dla pojazdu napędzanego benzyną lub olejem napędowym zapłacisz 98 złotych.


Przegląd samochodów napędzanych gazem LPG zawiera dodatkową opłatę. Wszystkie takie pojazdy podlegają także przeglądowi technicznemu zbiorników. Dlatego koszt kontroli technicznej jest nieco wyższy. Aktualna cena wynosi 162 zł. 


Przegląd samochodowy w Krotoszyn zajmuje z reguły od 15 do 30 minut. W tym czasie auto jest identyfikowane na podstawie dowodu rejestracyjnego oraz numeru VIN. Diagnosta sprawdza także stan techniczny takich podzespołów jak układy hamulcowy i wydechowy oraz testuje prawidłowe działania reflektorów. Zajmuje się on też sprawdzeniem stanu silnika oraz w przypadku samochodów z instalacją LPG, butli na gaz. Celem przeglądu jest wykrycie ewentualnych usterek oraz nieprawidłowości wpływających na bezpieczeństwo jazdy.


Badaniem technicznym samochodów zajmują się Stacje Kontroli Pojazdów znajdujące się w Krotoszyn. Przegląd samochodowy może być wykonany w każdym warsztacie, który ma uprawnienia stacji kontroli. W Krotoszyn zapraszamy do skorzystania z usług sieci Q Service Castrol. Skupiamy w niej warsztaty o najlepszych opiniach i zatrudniające najlepszych fachowców. Pamiętaj, że przegląd techniczny pojazdu musisz wykonywać co 12 miesięcy.


Wszystkie warsztaty sieci Q Service Castrol wykonają dla Ciebie fachowe badanie techniczne pojazdu. Krotoszyn nie jest w tej kwestii wyjątkiem — znajdziesz tu kilka naszych warsztatów. Możesz więc wybrać ten znajdujący się najbliżej Ciebie i posiadający najlepsze opinie innych klientów. Oferujemy możliwość wcześniejszego umówienia się na dogodny termin, poczekalnię i możliwość napicia się kawy.


Inne usługi w Krotoszyn

Przegląd podstawowy w innych popularnych miastach