Przegląd podstawowy Poznań

Otwarte
Q SERVICE CAŁKA

ul. al. Solidarności 55a, 61-696 Poznań

Zamknięte
Q Service AUTOMAGNAT Castrol - Wulkanizacja

ul. Kopanina 2a, 60-105 Poznań

Zamknięte
Q Service Castrol Autim Serwis

ul. Warszawska 246, 61-055 Poznań

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(4 opinie)
Otwarte
BIZQUIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. Tarnobrzeska 7, 61-354 Poznań

Otwarte
Q-SERVICE AUTOSTREFA-SZYBKI-SERWIS

ul. Morasko 17A, 61-680 Poznań

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(3 opinie)
Otwarte
Q Service Castrol Sławex Auto Serwis Sławomir Kubiak

ul. Gdyńska 124a, 62-004 Czerwonak

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(37 opinii)
Zamknięte
AUTOPORT AUTOGAZ WOJCIECH NOWICKI

ul. Kórnicka, 148, 62-020 Swarzędz

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(2 opinie)
1-7 z 7 znalezionych warsztatów

Przegląd samochodu w Poznaniu na wysokim poziomie


Bezpieczeństwo na drodze zależy od wielu czynników, takich jak umiejętności kierowcy, styl jazdy i przestrzeganie zasad ruchu drogowego. Jednak najważniejszą kwestią jest stan techniczny auta. Dlatego też polskie prawo zobowiązuje każdego właściciela samochodu do przeprowadzenia raz w roku obowiązkowego przeglądu technicznego. Stacje monitoringu zlokalizowane są zarówno w małych miejscowościach, jak i w dużych metropoliach, takich jak Poznań. Przegląd samochodu to ważna formalność, bez której pozytywnego zaliczenia, nie można jeździć po drodze.


Badanie techniczne samochodu w Poznaniu – postaw na Q Service Castrol


Profesjonalni i doświadczeni mechanicy i diagności Q Service Castrol mogą dokładnie i sprawnie przeprowadzić badanie techniczne Twojego samochodu. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku właściciel auta może poruszać się po drogach publicznych przez kolejny rok, aż przyjdzie czas na następny przegląd samochodu. Poznań to miasto, w którym działa wiele naszych stacji diagnostycznych, co pozwala na wybór punktu blisko miejsca Twojego zamieszkania.


W warsztatach należących do naszej sieci gwarantujemy fachową obsługę, szybkie terminy realizacji oraz miłą atmosferę. Czeka na Ciebie poczekalnia, ekspres do kawy i bezpłatne Wi-Fi. Jeśli więc mieszkasz w Poznaniu lub okolicach, wybierz jedną z naszych stacji diagnostycznych.


Najczęstsze pytania

Celem przeglądu rejestracyjnego jest wykrycie w samochodzie usterek, które mogą uniemożliwić jego prawidłową pracę, a tym samym zagrozić użytkownikom dróg. Dokonując oględzin, diagnosta zwraca uwagę na sprawność wszystkich niezbędnych części auta oraz stan karoserii. Kontroluje także działanie reflektorów, stan przednich, oraz bocznych szyb. Jeśli wykryje on pęknięcia, lub duże ubytki zaleca wymianę uszkodzonych elementów. Powinien także w takim wypadku zatrzymać Twój dowód rejestracyjny do czasu usunięcia wykrytych usterek.


Przegląd techniczny pojazdu w Poznaniu przeprowadzają autoryzowane stacje diagnostyczne. Wiele z nich należy do sieci Q Service Castrol, co zapewnia wysoki poziom obsługi. Na spotkanie możesz umówić się telefonicznie lub na naszej stronie internetowej wybierając zakładkę Poznań. Szybko i wygodnie sprawdzimy Twój samochód.


Wszystkie opłaty związane z kontrolą pojazdu reguluje rozporządzenie Ministra Infrastruktury. Ceny pozostają na tym samym poziomie już od ponad 18 lat. Za przegląd auta we wszystkich stacjach diagnostycznych w Polsce płacisz więc tyle samo. Dotyczy to również miast takich jak Poznań. Przegląd samochodowy pojazdu o masie brutto do 3,5 tony kosztuje 99 zł. Jeżeli natomiast auto wyposażone jest w instalację gazową, koszt badania technicznego to 162 zł.


Zgodnie z polskim prawem kierowcy powinni regularnie sprawdzać swoje samochody. Ustawa określa terminy, takie jak nie później niż 3 lata od pierwszej rejestracji, następnie w ciągu 2 lat od pierwszego przeglądu oraz co rok po tym okresie. Z tego wynika, że wszystkie auta starsze niż 5 lat, muszą przechodzić przegląd techniczny co roku.


Jeśli czeka cię przegląd samochodu w Poznaniu, najwygodniej wybrać jedną z naszych stacji diagnostycznych. Nasi pracownicy zawsze szukają najlepszego rozwiązania każdego problemu. Możesz więc bez obaw oddać samochód w ręce naszych mechaników. Przyjedź do nas, a my fachowo przeprowadzimy przegląd techniczny Twojego auta.


Inne usługi w Poznań

Przegląd podstawowy w innych popularnych miastach