Przegląd podstawowy Kraków

Zamknięte
MaxiSerwis

ul. Prądnicka 38, 30-002 Kraków

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(7 opinii)
Zamknięte
PAWEŁ WITKOWICZ F.H.U. POLINAR

ul. Ofiar Dąbia 14, 31-566 Kraków

Zamknięte
Auto Serwis Wadowicka

ul. Wadowicka 8i, 30-415 Kraków

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(191 opinii)
Zamknięte
DOBRY MECHANIK KRAKPIS 2 SP. Z O.O.

ul. Na Błonie 7C, 30-147 Kraków

Zamknięte
Dobry Mechanik

ul. Zbrojarzy 25, 30-412 Kraków

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(3 opinie)
Zamknięte
Spec Auto Service s.c.

ul. Różena 1, 30-804 Kraków

Zamknięte
Q SERVICE CASTROL ABACUS

ul. Zakopiańska 58B, 30-418 Kraków

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(14 opinii)
Zamknięte
Wiesław Siwek Inter INTER AUTO

ul. Zakopiańska 94, 30-435 Kraków

Zamknięte
AUTO SERWIS TOMASZ MENET

ul. Graniczna 2, 32-087 Boleń

Zamknięte
AUTO-ZBYCH

ul. Macieja Dębskiego 33, 30-499 Kraków

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(10 opinii)
Zamknięte
A&G AUTOSERWIS

ul. Ujastek 11, 31-752 KRAKÓW

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(1 opinia)
Zamknięte
G-PERFORMANCE GRZEGORZ GROJEC

ul. Zachodnia 34, 32-010 Prusy

Zamknięte
Q SERVICE-CASTROL D.Marcisz Legalizacja Tachografu

ul. MORAWICA 337, 32-084 Morawica

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(29 opinii)
Zamknięte
MARIUSZ KOŁODZIEJCZYK AUTO-SERWIS KOŁODZIEJCZYK

ul. Willowa 6, 32-089 Biały Kościół

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(1 opinia)
1-14 z 14 znalezionych warsztatów

Badanie techniczne pojazdu w Krakowie


Każdy właściciel samochodu ma obowiązek wykonać raz w roku badanie techniczne pojazdu. Robi się je po to, aby sprawdzić, czy pojazd nie stwarza zagrożenia dla bezpieczeństwa na drodze. Dlatego obejmuje przede wszystkim takie elementy, jak: hamulce, oświetlenie i zawieszenie. Jeśli osoba wykonująca przegląd samochodu uzna, że są nieprawidłowości, konieczna jest pilna naprawa. 


Masz wiele możliwości wyboru dobrego serwisu, jeśli chcesz przeprowadzić badanie techniczne pojazdu w Krakowie. Możesz między innymi zdecydować się na Q Service Castrol – niekoniecznie trzeba się będzie umawiać wcześniej, bo zazwyczaj przegląd samochodu w Krakowie wykonasz “od ręki”. Profesjonalnie i szybko.


Najczęstsze pytania

Jeśli wybierasz się na badanie techniczne pojazdu w Krakowie, warto wiedzieć, co będzie poddane sprawdzeniu. Na pewno badający skontroluje zgodność danych z dowodu rejestracyjnego z autem. Sprawdzi też stan tablic rejestracyjnych i dodatkowego wyposażenia pojazdu. Następnie kontroli poddane zostaną poszczególne podzespoły i układy pojazdu m.in. ogumienie, układ kierowniczy czy oświetlenie. Oprócz tego sprawdzeniu podlega zawieszenie oraz układ wydechowy.


Jeśli masz auto na gaz, trochę inaczej wygląda badanie techniczne pojazdu. Kraków to duże miasto, w którym na pewno znajdziesz odpowiednią stację przystosowaną do wykonywania takiego badania.


Samochody na gaz muszą mieć dodatkowo sprawdzoną instalację gazową. Właściciel auta przedstawia atest na zbiornik. Taki dokument potwierdza odbiór butli od transportowego dozoru technicznego. Kierowcy pojazdów z LPG zapłacą więc drożej za tą dodatkową usługę. Przegląd samochodu w Krakowie wyniesie więc nieco więcej, ale jest to konieczny wydatek. 


Jeśli mieszkasz w Krakowie, znajdź profesjonalny zakład diagnostyki samochodowe w sieci Q Service Castrol. Wykonasz tam szybko i solidnie dokładny przegląd pojazdu. Kraków to spore miasto, na pewno więc znajdziesz tu serwis odpowiedni dla siebie.


Dokładne sprawdzenie samochodu pozwala wykryć nawet najmniejszy defekt w funkcjonowaniu któregoś układu auta. Jeżeli przegląd samochodu w Krakowie wykona dla Ciebie bardzo dobry diagnostyk, to podpowie Ci on przy okazji co robić, aby w przyszłości zminimalizować konieczność napraw w Twoim aucie.


Dużo jest punktów serwisowych Q Service Castrol, które działają prężnie w dużych miastach, takich jak Warszawa czy Kraków. Stacja diagnostyczna, która cieszy się dużym uznaniem kierowców, warta będzie Twojej uwagi. 


Aby znaleźć odpowiedni serwis, warto popytać wśród znajomych lub poszukać w sieci, jakie możliwości przeglądu oferuje Kraków. Stacja diagnostyczna odpowiednia dla Ciebie może być nawet na twojej ulicy. Z pewnością warte Twojej uwagi będą serwisy należące do sieci Q Service Castrol, które oferują kompleksowe usługi i bardzo łatwo możesz je zlokalizować poprzez wyszukiwarkę Motointegrator.com.


Za wykonany przegląd zapłacisz od razu, z góry. Natomiast w razie wykrycia większych usterek, informacja ta trafia do bazy CEPiK. Drobne defekty najczęściej nie są przeszkodą do wbicia pieczątki do dowodu rejestracyjnego. Natomiast większe usterki należy usunąć w czasie 14 dni od badania. Defekty, które mocno zagrażają bezpieczeństwu i zdrowiu ludzkiemu, powodują zatrzymanie dowodu osobistego. Auto zabierane jest na lawetę, ponieważ nie można poruszać się nim po drogach.


Jeśli wiesz, że nadchodzi czas badania technicznego Twojego auta, znajdź serwis, który profesjonalnie wykona przegląd techniczny. Kraków to jedno w wielu miast, w których znajdziesz warsztaty Q Service Castrol oferujące obsługę na najwyższym poziomie i gwarancję wykonania usługi sprawnie i dokładnie.


Inne usługi w Kraków

Przegląd podstawowy w innych popularnych miastach