Przegląd podstawowy Wola Suchożebrska

Zamknięte
MK Serwis

ul. Łączna 1, 08-125 Wola Suchożebrska

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(8 opinii)
Zamknięte
Q Service Castrol Leszek Komosa PHU Auto-Kom

ul. Kazimierzowska 9, 08-110 Siedlce

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(5 opinii)
Zamknięte
FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "YOU-CAR" ADAM IZDEBSKI

ul. Floriańska 80, 08-110 Siedlce

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(1 opinia)
1-3 z 3 znalezionych warsztatów

Najczęstsze pytania

Cena rejestracyjnego przeglądu samochodowego w Wola Suchożebrska wynosi w granicach od 98 zł do 162 zł. Jest ona ustalana centralnie i obowiązuje na terenie całego kraju. Badania techniczne nowych pojazdów wiążą się również z opłatami rejestracyjnymi. Zazwyczaj jest to koszt od 1 do 3 zł. Za przegląd rejestracyjny w mieście Wola Suchożebrska dla pojazdu napędzanego benzyną lub olejem napędowym zapłacisz 98 złotych.


Przegląd samochodów napędzanych gazem LPG zawiera dodatkową opłatę. Wszystkie takie pojazdy podlegają także przeglądowi technicznemu zbiorników. Dlatego koszt kontroli technicznej jest nieco wyższy. Aktualna cena wynosi 162 zł. 


Przegląd samochodowy w Wola Suchożebrska zajmuje z reguły od 15 do 30 minut. W tym czasie auto jest identyfikowane na podstawie dowodu rejestracyjnego oraz numeru VIN. Diagnosta sprawdza także stan techniczny takich podzespołów jak układy hamulcowy i wydechowy oraz testuje prawidłowe działania reflektorów. Zajmuje się on też sprawdzeniem stanu silnika oraz w przypadku samochodów z instalacją LPG, butli na gaz. Celem przeglądu jest wykrycie ewentualnych usterek oraz nieprawidłowości wpływających na bezpieczeństwo jazdy.


Badaniem technicznym samochodów zajmują się Stacje Kontroli Pojazdów znajdujące się w Wola Suchożebrska. Przegląd samochodowy może być wykonany w każdym warsztacie, który ma uprawnienia stacji kontroli. W Wola Suchożebrska zapraszamy do skorzystania z usług sieci Q Service Castrol. Skupiamy w niej warsztaty o najlepszych opiniach i zatrudniające najlepszych fachowców. Pamiętaj, że przegląd techniczny pojazdu musisz wykonywać co 12 miesięcy.


Wszystkie warsztaty sieci Q Service Castrol wykonają dla Ciebie fachowe badanie techniczne pojazdu. Wola Suchożebrska nie jest w tej kwestii wyjątkiem — znajdziesz tu kilka naszych warsztatów. Możesz więc wybrać ten znajdujący się najbliżej Ciebie i posiadający najlepsze opinie innych klientów. Oferujemy możliwość wcześniejszego umówienia się na dogodny termin, poczekalnię i możliwość napicia się kawy.


Inne usługi w Wola Suchożebrska

Przegląd podstawowy w innych popularnych miastach