Wymiana akumulatora Gdańsk

Zamknięte
AUTOM

ul. Równa 15, 80-067 Gdańsk

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(4 opinie)
Zamknięte
Vuelta Cars

ul. Uczniowska 50, 80-530 Gdańsk

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(6 opinii)
Zamknięte
Q Service Castrol PROMotor

ul. Kartuska 387, 80-125 Gdańsk

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(4 opinie)
Zamknięte
SB AUTOMOTIVE

ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 11, 80-373 Gdańsk

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(1 opinia)
Zamknięte
MECHANIKA SAMOCHODOWA WOJCIECH CZYŻEWSKI

ul. Generała Stanisława Skalskiego, 83-000 Pruszcz Gdański

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(3 opinie)
Zamknięte
PIOTR POTRATZ AUTO SERWIS

ul. Rzemieślnicza 1, 83-000 Pruszcz Gdański

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(4 opinie)
1-6 z 6 znalezionych warsztatów

Wymiana akumulatora w okolicach Gdańska – zdecyduj się na Q Service Castrol


Nasza sieć oferuje szeroki zakres oferowanych usług, a wśród nich jest także wymiana akumulatora. Gdańsk to miasto, w którym znajdziesz wiele naszych warsztatów. Niektóre z nich usytuowane są w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania. Na wizytę możesz umówić się telefonicznie lub przez stronę internetową, a także w niektórych warsztatach skorzystać z samochodu zastępczego, jeśli Twoje auto będzie musiało zostać u nas na dłużej. 


Zepsuty akumulator – co dalej?


Po umówieniu wizyty w warsztacie nasi mechanicy przeprowadzą wymianę akumulatora. Proces ten zaczyna się od demontażu starej baterii i oczyszczenia miejsca, w którym była ona umieszczona. Kolejnym krokiem, po wcześniejszym wyborze jego marki i modelu jest montaż nowego akumulatora. Na końcu mechanik dokładnie sprawdzi, czy cały proces został wykonany prawidłowo oraz, czy nowy akumulator dostarcza odpowiednio prąd do instalacji elektrycznej Twojego pojazdu.


Najczęstsze pytania

Jeśli szukasz miejsca w Gdańsku, gdzie możesz wymienić akumulator, to warto rozważyć sieć Q Service Castrol. W jej ramach działają różne warsztaty samochodowe i w wielu z nich możliwa jest wymiana akumulatora. Gdańsk to miasto, w którym możesz liczyć na wysokie umiejętności naszych mechaników. Warto zaznaczyć, że nasza sieć oferuje nie tylko wymianę akumulatora, ale również wiele innych usług związanych z serwisem samochodowym.


Koszt wymiany akumulatora w Gdańsku może zależeć od wielu czynników, takich jak marka i model samochodu, którym poruszasz się na co dzień oraz rodzaj i pojemność akumulatora. Ceny mogą także różnić się między warsztatami samochodowymi. Jednakże, w ogólnym zarysie, koszt wymiany akumulatora w Gdańsku zwykle zaczyna się od około 200-300 złotych i może sięgać nawet kilkuset złotych w przypadku bardziej zaawansowanych modeli wysokiej jakości. Przed dokonaniem wymiany warto skonsultować się z mechanikiem i upewnić, że wybierasz odpowiedni akumulator do swojego samochodu.


Zużyty akumulator samochodowy jest uważany za odpad niebezpieczny ze względu na zawartość kwasu siarkowego i ołowiu. Dlatego wymaga on specjalnego postępowania podczas utylizacji. Należy oddać go do autoryzowanego punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych lub sprzedaży akumulatorów. W Polsce każdy sklep, w którym można nabyć tego typu sprzęt, jest zobowiązany do przyjmowania zużytych egzemplarzy niezależnie od tego, czy zostały one zakupione w danym punkcie, czy też nie. Tak również jest w mieście Gdańsk. Wymiana akumulatora w samochodzie w warsztacie oznacza, że zajmie się on utylizacją starej baterii, a ty nie będziesz musiał się już martwić, gdzie wyrzucić zużytą baterię.


Czas wymiany akumulatora może się różnić w zależności od kilku czynników, takich jak model i marka samochodu, miejsce, w którym odbywa się wymiana, a także doświadczenie i umiejętności mechanika. Jednakże, w większości przypadków usługa ta zajmuje od 15 do 30 minut. 


Całość usługi może być wykonana na miejscu w warsztacie samochodowym w mieście Gdańsk. Wymiana akumulatora w samochodzie może się wydłużyć w przypadku konieczności dodatkowych napraw lub gdy wyjęcie starego egzemplarza i montaż nowego jest szczególnie  skomplikowany oraz pracochłonny. Dlatego przed planowaną wizytą w warsztacie warto skonsultować się z mechanikiem w celu uzyskania dokładniejszej informacji na temat czasu wymiany akumulatora w konkretnym przypadku.


Inne usługi w Gdańsk

Wymiana akumulatora w innych popularnych miastach