Wymiana oleju i filtra oleju Gdańsk

Zamknięte
AUTOM

ul. Równa 15, 80-067 Gdańsk

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(4 opinie)
Zamknięte
Vuelta Cars

ul. Uczniowska 50, 80-530 Gdańsk

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(6 opinii)
Zamknięte
Q Service Castrol PROMotor

ul. Kartuska 387, 80-125 Gdańsk

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(4 opinie)
Zamknięte
SB AUTOMOTIVE

ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 11, 80-373 Gdańsk

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(1 opinia)
Zamknięte
MECHANIKA SAMOCHODOWA WOJCIECH CZYŻEWSKI

ul. Generała Stanisława Skalskiego, 83-000 Pruszcz Gdański

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(3 opinie)
Zamknięte
PIOTR POTRATZ AUTO SERWIS

ul. Rzemieślnicza 1, 83-000 Pruszcz Gdański

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(4 opinie)
Zamknięte
AUTO REICH SERWIS ANDRZEJ REICH

ul. Barniewicka 48 C, 80-299 Gdańsk

1-7 z 7 znalezionych warsztatów

Q Service Castrol – wymiana oleju i filtra oleju w Gdańsku


Jedną z najważniejszych czynności konserwacyjnych w przypadku samochodu jest regularna wymiana oleju. W Gdańsku możesz to wygodnie zrobić w jednym z warsztatów Q Service Castrol. Dzięki nowoczesnej platformie internetowej w prosty sposób umówisz się na wizytę w wybranym punkcie, w dogodnym dla Ciebie czasie za pomocą kilku kliknięć. Możesz też dokonać rezerwacji telefonicznie. Na miejscu dostępna jest poczekalnia, a na naszej stronie znajdziesz opinie innych klientów – pomogą Ci wybrać odpowiedni warsztat samochodowy.


Gdańsk – wymiana oleju sprawnie i szybko


Sieć warsztatów Q Service Castrol oferuje szeroki zakres usług dla pojazdów osobowych, w tym między innymi profesjonalną wymianę oleju silnikowego. W naszych serwisach korzystamy z wysokiej jakości produktów od renomowanych oraz sprawdzonych dostawców i marek. Prace serwisowe wykonujemy precyzyjne i zgodne z zaleceniami producentów, co gwarantuje bezpieczeństwo i długotrwałość działania pojazdu. W związku z tym dokonaj wymiany oleju w Gdańsku w jednym z naszych punktów serwisowych – to doskonała decyzja!


Wymiana oleju w samochodzie – Gdańsk i okolice


Aby Twój samochód działał sprawnie i niezawodnie, nie wystarczy tylko wymiana części. Ważnym elementem jest również regularne serwisowanie, w tym przede wszystkim wymiana oleju silnikowego. Profilaktyczne zabiegi tego typu powinny być wykonywane co 15 000 km lub raz do roku. Niezmiernie ważną kwestią jest użycie odpowiedniego rodzaju oleju. Należy pamiętać, że nie każdy specyfik tego typu pasuje do każdego silnika, a niewłaściwe zastosowanie go może spowodować poważne uszkodzenia.


Jeśli szukasz profesjonalnego warsztatu, w Gdańsku lub jego okolicach, warto skorzystać z usług sieci Q Service Castrol. U nas wymiana oleju silnikowego, odbędzie się sprawnie, szybko i bezpiecznie. Po zabiegu będziesz mógł korzystać bezawaryjnie ze swojego samochodu przez kolejne tysiące kilometrów. Zarezerwuj wizytę już dziś i przekonaj się, jak fachowo możemy zadbać o Twój pojazd.


Najczęstsze pytania

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz profesjonalnie wymienić olej, warto zwrócić uwagę na sieć warsztatów Q Service Castrol w mieście Gdańsk. Wymiana oleju to jedna z usług, jakie oferuje nasza sieć. Możesz liczyć na fachową obsługę, zgodną z zaleceniami producenta Twojego pojazdu. Nasi pracownicy to wykwalifikowani mechanicy z dużym doświadczeniem, dlatego pomogą Ci dobrać odpowiedni olej dla Twojego silnika.


Koszt wymiany oleju silnikowego składa się z trzech elementów: jego ceny, pracy mechanika oraz pojemności silnika samochodu. Koszty oleju wahają się między 15 a 80 złotych za litr, w zależności od jego rodzaju i marki. Do tego należy również doliczyć około 100 złotych za robociznę mechanika. 


W sieci Q Service Castrol stawiamy na jasność w naszych usługach. Przed przystąpieniem do prac serwisowych, nasz personel przeprowadza wstępną diagnozę i przedstawia kosztorys. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad kosztami oraz nie poniesiesz dodatkowo żadnych nieoczekiwanych wydatków.


Wymiana oleju polega na usunięciu starego płynu z silnika i uzupełnieniu go świeżym. Aby to zrobić, mechanik zdejmuje korek zlewu, a następnie spuszcza starą, zużytą ciecz. Po opróżnieniu silnika mechanik wymienia filtr, a następnie uzupełnia silnik świeżym płynem, który odpowiada specyfikacjom producenta samochodu. Na koniec dokonywana jest analiza poziomu oleju, aby upewnić się, że wszystko się zgadza.


Wymiana oleju trwa od 30 minut do godziny. Jednak czas wymiany może się nieco wydłużyć, jeśli w samochodzie są problemy z dostępem do filtra bądź miski olejowej, lub jeśli w aucie trzeba wymienić dodatkowe części, takie jak uszczelki, albo filtr powietrza.


Inne usługi w Gdańsk

Wymiana oleju i filtra oleju w innych popularnych miastach