Wymiana opon i wulkanizacja Gdańsk

Zamknięte
Vuelta Cars

ul. Uczniowska 50, 80-530 Gdańsk

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(6 opinii)
Zamknięte
Q Service Castrol PROMotor

ul. Kartuska 387, 80-125 Gdańsk

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(4 opinie)
Zamknięte
SB AUTOMOTIVE

ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 11, 80-373 Gdańsk

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(1 opinia)
Zamknięte
PIOTR POTRATZ AUTO SERWIS

ul. Rzemieślnicza 1, 83-000 Pruszcz Gdański

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(4 opinie)
1-4 z 4 znalezionych warsztatów

Wulkanizacja w Gdańsku – poznaj Q Service Castrol


Chcesz znaleźć niezawodny serwis opon w Gdańsku, który oferuje fachową obsługę? W takim razie wybierz jeden z warsztatów Q Service Castrol. Nasze zespoły dysponują odpowiednią wiedzą, sprzętem i narzędziami, dzięki czemu wykonują naprawy wulkanizacyjne na najwyższym poziomie. Wszystkie prace są przeprowadzane sprawnie i bezpiecznie, zgodnie z instrukcjami producentów samochodów. 


Doświadczeni mechanicy oraz specjalnie wyposażone warsztaty zapewniają szybką naprawę opon i kół w Twoim samochodzie, w mieście Gdańsk. Usługi wulkanizacyjne to nie wszystko.  Oferujemy także fachowe doradztwo – zawsze skupiamy się na potrzebach naszych Klientów. 


Wymiana opon w Gdańsku – zobacz jakie to proste


W naszych warsztatach zapewniamy wysoką jakość obsługi oraz pełną satysfakcję Klienta. Jeśli Twój samochód doznał uszkodzeń, posiada przebite opony lub wygięte felgi, odwiedź nasz serwis opon w Gdańsku. Wulkanizacja nie stanowi dla naszych mechaników problemu. Jeśli potrzebujesz pomocy przy swoim pojeździe, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Rezerwacja wizyty możliwa jest zarówno przez telefon, jak i przez naszą stronę internetową, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i zaplanować wizytę w warsztacie z wyprzedzeniem.


Najczęstsze pytania

Z reguły każdy warsztat posiada własny cennik. Jaki koszt wymiany opon oferuje miasto Gdańsk? Usługi wulkanizacyjne wykonywane są w różnej cenie, w zależności od rozmiaru i rodzaju felgi. Wymiana kół w Gdańsku, w rozmiarze 16 cali, kosztuje między 95 a 115 złotych za felgi stalowe i między 105 a 125 złotych za felgi aluminiowe. W przypadku opon o rozmiarze 19-22 cali, cena za wymianę wynosi między 100 a 125 złotych za felgi stalowe i między 140 a 175 złotych za felgi aluminiowe.


Najlepsza wulkanizacja w Gdańsku możliwa jest w jednym z warsztatów Q Service Castrol. Oferujemy fachowe usługi w zakresie wymiany opon  oraz wiele innych związanych z obsługą pojazdów. W naszych warsztatach znajdują się nowoczesne maszyny diagnostyczne, dzięki którym możemy szybko i precyzyjnie określić przyczynę problemów.


Odwiedź nasz serwis opon. Gdańsk to miasto, w którym możesz skorzystać z usług kilku warsztatów działających w naszej sieci. Zapraszamy do jednego z nich, gdzie z przyjemnością zajmiemy się Twoim samochodem!


Czas wymiany opon z wyważeniem zależy od kilku czynników, takich jak ilość samochodów w kolejce, rodzaj felgi, rozmiar opon oraz stopień zniszczenia lub uszkodzenia kół. Zwykle wymiana opon w Gdańsku zajmuje około 15-30 minut, a wyważenie koła to 5-10 minut na jedno koło. W przypadku większej ilości opon lub w skomplikowanych przypadkach czas ten może się wydłużyć. Pamiętaj, że precyzyjne wyważenie kół jest kluczowe dla bezpieczeństwa na drodze, dlatego warto poświęcić na to kilka chwil.


Jeśli zauważysz uszkodzenie bieżnika lub ścianek bocznych oznacza to, że konieczna jest wymiana opon. Gdańsk to miasto, w którym zrobisz to bez problemu w jednym z naszych serwisów. Inne niepokojące objawy to znaczne lub nierównomierne zużycie bieżnika – poniżej 41,6 mm, deformacja opony, np. wybrzuszenie lub zapadnięcie, problemy z trakcją lub hamowaniem na mokrej nawierzchni, wibracje lub hałas podczas jazdy, trudności w utrzymaniu równowagi i stabilności na drodze. 


Pamiętaj również, że starsze opony, które mają więcej niż 6 lat, powinien obejrzeć wulkanizator. Gdańsk to miasto, w którym z łatwością znajdziesz odpowiedniego fachowca w jednym z naszych warsztatów.


Inne usługi w Gdańsk

Wymiana opon i wulkanizacja w innych popularnych miastach