Wymiana opon i wulkanizacja Wrocław

Zamknięte
AUTO SERWIS MARIUSZ DALBA

ul. Niedźwiedzia 17, 54-232 Wrocław

Zamknięte
CAROS-SERVICE Wojciech Głowaty Sp.J.

ul. WARSZTATOWA 11, 53-014 Wrocław

Zamknięte
EPD CHUDYK AUTO S.C.

ul. Brochowska 21, 52-019 Wrocław

Zamknięte
AUTO-BLIŹNIAK JACEK OSTROWSKI

ul. Kiełczowska 77/79, 51-354 Wrocław

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(2 opinie)
1-4 z 4 znalezionych warsztatów

Serwis opon we Wrocławiu – poznaj Q Service Castrol


Jeśli interesuje Cię niezawodny serwis opon we Wrocławiu z profesjonalną obsługą, to wybierz jeden z warsztatów Q Service Castrol. Nasi pracownicy mają niezbędną wiedzę, sprzęt i narzędzia, dlatego przeprowadzają naprawy wulkanizacyjne na najwyższym poziomie. Swoje zadania wykonują sprawnie i bezpiecznie oraz zgodnie z instrukcjami każdego producenta samochodu. Pozwól nam więc zadbać o Twoje auto.


Duże doświadczenie i wysoki poziom profesjonalizmu naszych mechaników, a także specjalnie wyposażone warsztaty sprawiają, że każdy kierowca może liczyć na szybką naprawę opon lub kół w swoich pojazdach. Wszystkim naszym klientom oferujemy uwagę i fachowe doradztwo. Dowiedz się, jak szybko i skutecznie rozwiązać problemy związane z oponami, odwiedzając naszą stronę. Skorzystaj z usług takich jak wulkanizacja we Wrocławiu.


Wulkanizator Wrocław – na co zwrócić uwagę?


W naszych warsztatach gwarantujemy wysoką jakość obsługi oraz pełną satysfakcję klienta. Jeżeli Twój samochód jest uszkodzony, ma przebite opony lub wygięte felgi, przyjedź do naszego warsztatu w mieście Wrocław. Usługa wulkanizacji nie jest wyzwaniem dla naszych mechaników. Jeśli potrzebujesz pomocy przy swoim samochodzie, zapraszamy do naszego punktu. Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub przez naszą stronę internetową. Możliwość taka oszczędza czas i pozwala zaplanować wizytę w warsztacie z wyprzedzeniem.


Najczęstsze pytania

Z reguły każdy warsztat posiada własny cennik wymiany opon, który różni się nieznacznie w zależności od rozmiaru i rodzaju felgi. Wymiana kół we Wrocławiu to w przypadku opon 16-calowych koszt 95-115 zł za felgi stalowe i 105-125 zł za felgi aluminiowe, a w przypadku opon 19-22-calowych, ich koszt wynosi 100-125 zł za felgi stalowe i 140-175 zł za felgi aluminiowe.


Sieć Q Service Castrol zrzesza wiele warsztatów oferujących serwis opon. Wrocław to miasto z kilkunastoma naszymi punktami, dlatego wymiana lub naprawa opon nie stanowi problemu. Wystarczy do nas zadzwonić lub umówić się na spotkanie za pośrednictwem strony internetowej, a my zajmiemy się resztą. Możesz liczyć na wygodną poczekalnię z ekspresem do kawy i bezpłatnym WiFi. Zapraszamy do naszego warsztatu, gdzie sam się przekonasz, jak sprawnie i fachowo zajmiemy się Twoim autem.


Czas trwania wymiany zależy od rozmiaru opony, modelu pojazdu i usług dodatkowych. Jeśli zgłosisz się do warsztatu z kompletem kół i felg, to wymiana i wyważenie powinna zająć nie więcej niż 15 minut. Jeśli zależy Ci na szybkim rozwiązaniu, wcześniej zadzwoń do nas i umów się na konkretną godzinę.


Natomiast gdy koło trzeba zdjąć z felgi lub jeśli nie ma ono otworów centrujących, serwis potrwa dłużej. Czas trwania całej operacji może się wydłużyć do 1 godziny. Nie zapominaj też, że podczas procesu wymiany nasz profesjonalista może zauważyć coś, co wymaga naprawy. Konieczność wymiany uszkodzonej śruby lub czujnika ciśnienia może wydłużyć całą wizytę.


Opony należy wymienić na nowe, jeśli bieżnik jest nadmiernie zużyty. Minimalna dopuszczalna przez polskie prawo głębokość to 1,6 mm. Z użytkowania wyłączają opony również uszkodzenia mechaniczne, odkształcenia, pęknięcia lub przecięcia. Należy również pamiętać, że materiały, z których wykonane są opony, z czasem ulegają degradacji. Nominalna żywotność to 4-10 lat, jednak ten czas może być skrócony przez niewłaściwe przechowywanie lub częstą pracę przy niewystarczającym ciśnieniu powietrza.


Inne usługi w Wrocław

Wymiana opon i wulkanizacja w innych popularnych miastach