Wymiana oleju i filtra oleju Wrocław

Zamknięte
AUTO SERWIS MARIUSZ DALBA

ul. Niedźwiedzia 17, 54-232 Wrocław

Zamknięte
ALMA AUTO CENTRUM

ul. Grabiszyńska 231E, 53-234 Wrocław

Zamknięte
CAROS-SERVICE Wojciech Głowaty Sp.J.

ul. WARSZTATOWA 11, 53-014 Wrocław

Zamknięte
EPD CHUDYK AUTO S.C.

ul. Brochowska 21, 52-019 Wrocław

Zamknięte
AUTO-BLIŹNIAK JACEK OSTROWSKI

ul. Kiełczowska 77/79, 51-354 Wrocław

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(2 opinie)
Zamknięte
EKO ALMA SP.J

ul. Grafitowa 2, 55-010 Radwanice

1-6 z 6 znalezionych warsztatów

Wymiana oleju i filtra oleju we Wrocławiu – wybierz Q Castrol Service


W każdym samochodzie z silnikiem spalinowym konieczna jest regularna wymiana oleju. We Wrocławiu zapraszamy do warsztatów działających w sieci Q Service Castrol. Dzięki nowoczesnej stronie internetowej, za pomocą kilku kliknięć umówisz się na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie, w wybranym przez Ciebie warsztacie. Na miejscu możesz skorzystać z poczekalni, a godziny otwarcia sprawdzisz na naszej stronie internetowej. Znajdziesz tam także opinie innych klientów, co pomoże Ci wybrać warsztat samochody godny zaufania.


Wymiana oleju silnikowego – profesjonalne metody i atrakcyjne ceny


Warsztaty Q Service Castrol oferują pełen zakres usług związanych z serwisowaniem pojazdów, w tym także wymianą oleju silnikowego. W naszych punktach stosujemy produkty znanych marek o bardzo wysokiej jakości. Dbamy, by prace serwisowe przebiegały nie tylko sprawnie, ale także były wykonywane zgodnie z zaleceniami producenta danego pojazdu. Jesteśmy w stanie zająć się starymi, jak i nowymi pojazdami, w których konieczna jest wymiana oleju. We Wrocławiu znajdziesz nas w wielu dzielnicach, dlatego możesz wybrać warsztat najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.


Wymiana oleju w samochodzie – Wrocław


Każdy kierowca powinien pamiętać o regularnej wymianie oleju silnikowego. Zmiany takiej należy dokonywać w okresach wskazanych przez producenta pojazdu. Podawane są one w tysiącach kilometrów lub latach. Bardzo ważne jest zastosowanie odpowiedniego oleju. Użycie nieodpowiednich produktów może doprowadzić do uszkodzenia silnika. Z tego powodu warto skorzystać z usług serwisów Q Service Castrol, które dysponują narzędziami i wiedzą niezbędną do sprawnej i szybkiej wymiany płynów eksploatacyjnych w najnowszych samochodach. Jeśli nie chcesz samodzielnie wymieniać płynów eksploatacyjnych, pomoże Ci w tym nasz serwis w mieście Wrocław. Wymiana oleju nie stanowi dla nas wyzwania, przyjedź i przekonaj się o tym sam.


Najczęstsze pytania

Wymiany oleju silnikowego we Wrocławiu możesz dokonać w wielu warsztatach samochodowych. My jednak polecamy skorzystanie z usług tych należących do sieci Q Service Castrol. To gwarantuje Ci wysoki profesjonalizm oraz terminowość w realizacji zleceń. Nasi pracownicy mają bogate doświadczenie oraz niezbędne narzędzia i materiały do takich zadań jak wymiana oleju silnikowego.


Na koszt wymiany oleju składa się cena samego płynu oraz robocizny mechanika. W zależności od pojemności silnika Twojego auta będzie konieczne wlanie 2, 5, a nawet 10 litrów. Cena jednego litra to kwota między 15, a 40 złotych. Jest ona uzależniona od rodzaju oleju. Do tego trzeba doliczyć około 100 złotych za wykonanie usługi w warsztacie.


Proces ten polega na usunięciu starego i zużytego oleju ze skrzyni korbowej, a następnie wypełnieniu pustych przestrzeni nowym, wysokiej jakości produktem. W tym celu mechanik odkręca zawór w misce olejowej, którym wycieka z pomocą grawitacji stary płyn. Gdy w silniku nie ma już oleju, nowy płyn wlewany jest do komory silnika. Po takim zabiegu samochód jest gotowy do jazdy.


Ekspertom zadanie to nie powinno zająć więcej niż godzinę. Jeśli wymieniasz olej w swoim samochodzie po raz pierwszy, ten czas może być jeszcze dłuższy. Jeśli nie chcesz tego robić sam, zaufaj mechanikom Q Service Castrol. W warsztacie samochodowym możesz liczyć na to, że wymiana oleju silnikowego w Twoim samochodzie zajmie kilkadziesiąt minut.


Inne usługi w Wrocław

Wymiana oleju i filtra oleju w innych popularnych miastach