Wymiana klocków hamulcowych Kraków

Zamknięte
MaxiSerwis

ul. Prądnicka 38, 30-002 Kraków

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(7 opinii)
Zamknięte
PAWEŁ WITKOWICZ F.H.U. POLINAR

ul. Ofiar Dąbia 14, 31-566 Kraków

Zamknięte
Auto Serwis Wadowicka

ul. Wadowicka 8i, 30-415 Kraków

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(191 opinii)
Zamknięte
DOBRY MECHANIK KRAKPIS 2 SP. Z O.O.

ul. Na Błonie 7C, 30-147 Kraków

Zamknięte
Dobry Mechanik

ul. Zbrojarzy 25, 30-412 Kraków

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(3 opinie)
Zamknięte
F.H.U. VULKO GIZA JACEK

ul. os. 2 Pułku Lotniczego 2b, 31-867 Kraków

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(1 opinia)
Zamknięte
Spec Auto Service s.c.

ul. Różena 1, 30-804 Kraków

Zamknięte
Q SERVICE CASTROL ABACUS

ul. Zakopiańska 58B, 30-418 Kraków

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(14 opinii)
Zamknięte
Wiesław Siwek Inter INTER AUTO

ul. Zakopiańska 94, 30-435 Kraków

Zamknięte
SERWIS KRAKÓW TADEUSZ GODNIOWSKI

ul. LEONA WACHHOLZA 3, 30-498 Kraków

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(3 opinie)
Zamknięte
AUTO SERWIS TOMASZ MENET

ul. Graniczna 2, 32-087 Boleń

Zamknięte
AUTO-ZBYCH

ul. Macieja Dębskiego 33, 30-499 Kraków

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(10 opinii)
Zamknięte
A&G AUTOSERWIS

ul. Ujastek 11, 31-752 KRAKÓW

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(1 opinia)
Zamknięte
G-PERFORMANCE GRZEGORZ GROJEC

ul. Zachodnia 34, 32-010 Prusy

Zamknięte
Q SERVICE-CASTROL D.Marcisz Legalizacja Tachografu

ul. MORAWICA 337, 32-084 Morawica

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(29 opinii)
Zamknięte
MARIUSZ KOŁODZIEJCZYK AUTO-SERWIS KOŁODZIEJCZYK

ul. Willowa 6, 32-089 Biały Kościół

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(1 opinia)
1-16 z 16 znalezionych warsztatów

Wymiana klocków  w Krakowie – zleć to zadanie profesjonalistom


Sprawność elementów układu hamulcowego jest szczególnie istotna z punktu widzenia bezpieczeństwa jazdy. Podzespoły takie jak klocki hamulcowe zużywają się w trakcie pracy, co oznacza, że ​​należy je regularnie wymieniać. To jak często będzie to konieczne, zależy od Twojego stylu jazdy i pokonywanych dystansów. Serwisowanie tych ważnych dla bezpieczeństwa elementów najrozsądniej pozostawić fachowcom, których nie brakuje w mieście takim jak Kraków. Wymiana klocków hamulcowych to nieskomplikowana czynność, wymagająca jednak wiedzy i doświadczenia.


Q Service Castrol – serwis hamulców w Krakowie godny zaufania


Decydując się na powierzenie wymiany klocków hamulcowych wykwalifikowanemu mechanikowi z serwisu Q Service Castrol, zyskujesz pewność prawidłowego wykonania usługi. Nasi mechanicy dysponują wysokiej jakości sprzętem, a także narzędziami, dzięki którym z powodzeniem mogą wykonać wszystkie prace związane z usługą, jaką jest wymiana klocków. Kraków to miasto, w którym możesz wybrać jeden z kilku warsztatów naszej sieci.


Nasi pracownicy mają duże doświadczenie, co oznacza, że ​​zawsze dysponują wiedzą, jakie elementy należy zamontować, aby dobrze spełniały swoją funkcję. Dzięki wieloletniej współpracy ze sprawdzonymi dostawcami części zamiennych, oferujemy je w bardzo korzystnych cenach. Dodatkowo udzielamy gwarancji na wszystkie akcesoria zakupione i zamontowane w naszym serwisie.


Wymiana klocków hamulcowych i tarcz – Kraków i okolice


W naszych warsztatach oferujemy kompleksową naprawę samochodów, w tym usługę wymiany klocków i tarcz hamulcowych. Specjalizujemy się w naprawach pojazdów osobowych wszelkich marek. Zapewniamy szybkie terminy realizacji usług, poczekalnię z dostępem do WiFi i ekspresem do kawy. Zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych warsztatów w mieście Kraków. Wymiana klocków hamulcowych będzie szybka, sprawna i bezpieczna.


Najczęstsze pytania

Wymiana klocków hamulcowych w samochodzie w Krakowie oferowana jest w wielu warsztatach samochodowych. My jednak proponujemy skorzystanie z usług jednego z serwisów należących do sieci Q Service Castrol, na terenie Krakowa i okolic usługę wymiany klocków hamulcowych oferuje kilkanaście naszych warsztatów. Dzięki temu masz gwarancję profesjonalizmu oraz szybkiego wykonania zleconej usługi.


Najtańszy zestaw klocków hamulcowych do popularnego typu pojazdu kosztuje około 200 zł, natomiast w pojazdach klasy premium wymiana tego elementu może kosztować nawet 1000 złotych. Nie zapominaj również, że elementy tylnej osi mogą być tańsze niż elementy przedniej. Jest tak, ponieważ siła hamowania z przodu pojazdu jest znacznie większa, co wymaga trwalszych komponentów. Sam koszt robocizny nie różni się zbytnio w obu przypadkach.


W większości przypadków wymiana klocków hamulcowych w Krakowie zajmuje od 30 minut do godziny. Najlepiej umówić się na wizytę w Q Service Castrol wcześniej i podczas gdy nasz personel zajmie się Twoim samochodem, poczekać w poczekalni. Dzięki zarezerwowaniu terminu wcześniej masz pewność, że gdy zjawisz się w warsztacie, na pewno zostaniesz obsłużony. Wizytę możesz umówić telefonicznie, lub za pomocą naszej strony internetowej.


Wymiana klocków hamulcowych uzależniona jest od ilości przejechanych kilometrów. Gdy używasz auta głównie do jazdy po mieście, zaleca się wymianę klocków hamulcowych co 30-50 tys. km. Jeśli natomiast jeździsz dynamicznie, to wymiana powinna następować co 10-20 tys. km. Jeżeli auto porusza się głównie po trasach za miastem, gdzie rzadziej zatrzymujesz samochód, klocki hamulcowe powinno się wymieniać po około 50-80 tys. km.


Inne usługi w Kraków

Wymiana klocków hamulcowych w innych popularnych miastach