Wymiana opon i wulkanizacja Kraków

Zamknięte
MaxiSerwis

ul. Prądnicka 38, 30-002 Kraków

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(7 opinii)
Zamknięte
PAWEŁ WITKOWICZ F.H.U. POLINAR

ul. Ofiar Dąbia 14, 31-566 Kraków

Zamknięte
Auto Serwis Wadowicka

ul. Wadowicka 8i, 30-415 Kraków

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(191 opinii)
Zamknięte
Dobry Mechanik

ul. Zbrojarzy 25, 30-412 Kraków

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(3 opinie)
Zamknięte
F.H.U. VULKO GIZA JACEK

ul. os. 2 Pułku Lotniczego 2b, 31-867 Kraków

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(1 opinia)
Zamknięte
Spec Auto Service s.c.

ul. Różena 1, 30-804 Kraków

Zamknięte
Q SERVICE CASTROL ABACUS

ul. Zakopiańska 58B, 30-418 Kraków

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(14 opinii)
Zamknięte
Wiesław Siwek Inter INTER AUTO

ul. Zakopiańska 94, 30-435 Kraków

Zamknięte
AUTO SERWIS TOMASZ MENET

ul. Graniczna 2, 32-087 Boleń

Zamknięte
AUTO-ZBYCH

ul. Macieja Dębskiego 33, 30-499 Kraków

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(10 opinii)
Zamknięte
Q SERVICE-CASTROL D.Marcisz Legalizacja Tachografu

ul. MORAWICA 337, 32-084 Morawica

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(29 opinii)
1-11 z 11 znalezionych warsztatów

Serwis opon w Krakowie – poznaj Q Service Castrol


Jeżeli szukasz sprawdzonego warsztatu w Krakowie, gdzie Twój pojazd będzie profesjonalnie serwisowany przez wykwalifikowanych fachowców, powinieneś wybrać jeden z warsztatów Q Service Castrol. Nasi pracownicy mają niezbędną wiedzę, sprzęt i narzędzia do wykonywania usług wulkanizacyjnych w Krakowie. Robią to sprawnie, bezpiecznie i zgodnie z instrukcjami poszczególnych producentów samochodów. Dlatego możesz nam powierzyć swoje auto.


Ogromne doświadczenie i wysoki profesjonalizm naszych mechaników oraz specjalnie wyposażone warsztaty gwarantują, że każdy klient może liczyć na szybką naprawę opony lub kół pojazdu. Wszystkim naszym klientom oferujemy naszą uwagę i fachowe doradztwo. Przyjdź i przekonaj się, jak szybko i skutecznie możemy rozwiązać wszystkie Twoje problemy związane oponami samochodowymi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, takich jak wulkanizacja w Krakowie!


Najczęstsze pytania

Warsztaty Q Service Castrol gwarantują wszechstronność, wysoką jakość obsługi i pełną satysfakcję klienta. Jeśli Twój samochód jest uszkodzony, opona jest przebita lub felga uległa skrzywieniu, odwiedź jeden z naszych warsztatów w mieście Kraków. Usługi wulkanizacyjne nie stanowią dla naszych mechaników żadnego wyzwania, więc jeśli Twój samochód potrzebuje pomocy, nie wahaj się i odwiedź nasze punkty. Na spotkanie możesz umówić się telefonicznie lub za pośrednictwem naszej strony internetowej. Dzięki temu oszczędzasz czas i sprawnie organizujesz wymianę opon.


Wymiana opon w aucie osobowym w Krakowie kosztuje od 40 do 50 zł za stalowe felgi o średnicy 12-13 cali. Większe opony, do 16 cali, to koszt około 50 zł. A za wymianę koła 17-18 cali trzeba zapłacić około 60-75 zł. Aluminiowe felgi odpowiednio podwyższają cenę za wykonanie usługi. W takim przypadku zapłacisz 50-60 zł za koła 12-13 cali, 60 zł za koła od do 16 cali i 80-120 zł za koła 17-18 cali. Jak widać, nie są to wygórowane ceny, biorąc pod uwagę, że opony wymieniane są co kilka lat.


Sieć Q Service Castrol posiada wiele warsztatów oferujących serwis opon. Kraków to miasto, w którym możesz znaleźć punkty z naszym logo. Dlatego wymiana lub naprawa opon nie powinna stanowić żadnego problemu. Wystarczy umówić się telefonicznie lub przez naszą stronę internetową, a my zajmiemy się resztą. Do dyspozycji Gości jest poczekalnia z ekspresem do kawy i WiFi. Zapraszamy do naszych warsztatów, a przekonasz się o wysokiej jakości pracy Twojego nowego wulkanizatora. Kraków to miasto, w którym możesz nam zaufać.


W kwestii tej należy przestrzegać zasady: opony zimowe należy zakładać, gdy średnia dzienna temperatura spada poniżej 7 stopni Celsjusza i utrzymuje się przez kilka dni. Zbyt szybkie zakładanie opon zimowych na felgi i jazda w wysokich temperaturach (powyżej 7 stopni Celsjusza) spowoduje ich zużycie. Mieszanka gumowa, z której wykonane są opony zimowe, jest bardzo miękka. Dzięki temu opony te zachowują odpowiednią elastyczność zimą. Jednak podczas jazdy w wysokich temperaturach bieżnik opon zimowych szybko się zużywa. Każdy nasz serwis opon w Krakowie chętnie wymieni opony na zimowe, gdy przyjdzie na to pora.


W Polsce nie ma obowiązku wymiany opon. Jednak większość polskich kierowców kieruje się zdrowym rozsądkiem i wymienia opony na zimowe. Jednak użytkownik drogi, który zimą rezygnuje z samochodu i korzysta z niego tylko w ciepłe dni, może zdecydować się na pozostanie przy letnich oponach, ma do tego prawo.


Inne usługi w Kraków

Wymiana opon i wulkanizacja w innych popularnych miastach