Przegląd podstawowy Radzymin

Otwarte
EDWARD GRYGIEL AUTO SERWIS

ul. Władysława Reymonta 6, 05-250 Radzymin

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(9 opinii)
Zamknięte
" GÓRKA AUTO " GÓRKA ANDRZEJ

ul. Letnia 9, 05-250 Radzymin

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(3 opinie)
Zamknięte
MAR - SERVICE MARCIN WARDAK

ul. Zawady 45, 05-250 Radzymin

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(4 opinie)
Zamknięte
"AUTO NAPRAWA" PAWEŁ RUCIŃSKI

ul. Sokołówek 10, 05-254 Sokołówek

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(4 opinie)
1-4 z 4 znalezionych warsztatów

Najczęstsze pytania

Cena rejestracyjnego przeglądu samochodowego w Radzymin wynosi w granicach od 98 zł do 162 zł. Jest ona ustalana centralnie i obowiązuje na terenie całego kraju. Badania techniczne nowych pojazdów wiążą się również z opłatami rejestracyjnymi. Zazwyczaj jest to koszt od 1 do 3 zł. Za przegląd rejestracyjny w mieście Radzymin dla pojazdu napędzanego benzyną lub olejem napędowym zapłacisz 98 złotych.


Przegląd samochodów napędzanych gazem LPG zawiera dodatkową opłatę. Wszystkie takie pojazdy podlegają także przeglądowi technicznemu zbiorników. Dlatego koszt kontroli technicznej jest nieco wyższy. Aktualna cena wynosi 162 zł. 


Przegląd samochodowy w Radzymin zajmuje z reguły od 15 do 30 minut. W tym czasie auto jest identyfikowane na podstawie dowodu rejestracyjnego oraz numeru VIN. Diagnosta sprawdza także stan techniczny takich podzespołów jak układy hamulcowy i wydechowy oraz testuje prawidłowe działania reflektorów. Zajmuje się on też sprawdzeniem stanu silnika oraz w przypadku samochodów z instalacją LPG, butli na gaz. Celem przeglądu jest wykrycie ewentualnych usterek oraz nieprawidłowości wpływających na bezpieczeństwo jazdy.


Badaniem technicznym samochodów zajmują się Stacje Kontroli Pojazdów znajdujące się w Radzymin. Przegląd samochodowy może być wykonany w każdym warsztacie, który ma uprawnienia stacji kontroli. W Radzymin zapraszamy do skorzystania z usług sieci Q Service Castrol. Skupiamy w niej warsztaty o najlepszych opiniach i zatrudniające najlepszych fachowców. Pamiętaj, że przegląd techniczny pojazdu musisz wykonywać co 12 miesięcy.


Wszystkie warsztaty sieci Q Service Castrol wykonają dla Ciebie fachowe badanie techniczne pojazdu. Radzymin nie jest w tej kwestii wyjątkiem — znajdziesz tu kilka naszych warsztatów. Możesz więc wybrać ten znajdujący się najbliżej Ciebie i posiadający najlepsze opinie innych klientów. Oferujemy możliwość wcześniejszego umówienia się na dogodny termin, poczekalnię i możliwość napicia się kawy.


Inne usługi w Radzymin

Przegląd podstawowy w innych popularnych miastach