Wymiana opon i wulkanizacja Gdynia

Zamknięte
KN Auto Serwis

ul. SŁONECZNA 63, 81-605 GDYNIA

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(4 opinie)
Zamknięte
Q SERVICE CASTROL BTM AUTO SERWIS

ul. Stanisława Koniecpolskiego 1, 81-198 Pogórze

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(3 opinie)
Zamknięte
Q Service Castrol Szwarc Gruba

ul. Piaskowa 3a, 81-012 Gdynia

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(7 opinii)
Zamknięte
KRENO AUTO LADY Agnieszka Skórka

ul. Kaszubska 16, 81-198 Pierwoszyno

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(8 opinii)
Zamknięte
Franczak Auto Serwis

ul. Piaskowa 2, 84-230 Rumia

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(14 opinii)
Zamknięte
DIAMOND AUTO SERWIS

ul. Pomorska 17A, 84-230 Rumia

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(4 opinie)
1-6 z 6 znalezionych warsztatów

Wymiana opon w Gdyni – wybierz Q Service Castrol


Warsztaty sieci Q Service Castrol zapewniają wszechstronność, fachowość obsługi i pełną satysfakcję klienta. Jeśli przytrafiła Ci się awaria koła, przebita opona, lub uszkodzona felga, zapraszamy do jednego z naszych warsztatów w mieście Gdynia. Wymiana kół nie stanowi dla nas wyzwania, dlatego, jeśli Twój samochód potrzebuje pomocy,  nie wahaj się i odwiedź jeden z naszych punktów. Możesz umówić wizytę telefonicznie, lub korzystając z naszej strony internetowej. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i sprawnie załatwisz wymianę opon.


 Wulkanizacja w Gdyni – warto wiedzieć, gdzie się udać


Jeżeli szukasz sprawdzonej lokalizacji w Gdyni i na terenie całego Trójmiasta, gdzie wykwalifikowani mechanicy fachowo obsłużą Twój pojazd, to powinieneś wybrać jeden z warsztatów sieci Q Service Castrol w tym mieście.  Nasi pracownicy mają potrzebną wiedzę oraz sprzęt i narzędzia, by usługi wulkanizacyjne w Gdyni wykonywać sprawnie, bezpiecznie i zgodnie z wytycznymi podawanymi przez producentów opon i samochodów. Dlatego też bez obaw możesz powierzyć nam swoje auto.


Sprawdzony wulkanizator – Gdynia i okolice


Duże doświadczenie i wysokie umiejętności mechaników oraz specjalnie wyposażony warsztat gwarantują, że każdy klient może liczyć u nas na szybką naprawę koła lub opony. Wszystkim klientom oferujemy fachowe doradztwo. Przyjdź i przekonaj się sam, jak szybko i skutecznie potrafimy rozwiązać potencjalne problemy z ogumieniem Twojego auta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, takich jak wulkanizacja w Gdyni!


Najczęstsze pytania

W sieci Q Service Castrol działa wiele warsztatów, których specjalizacją jest wulkanizacja. Gdynia to miasto, w którym znajdziesz kilka punktów z naszym logo. Dlatego też wymiana lub naprawa opon nie powinna sprawić kłopotu. Wystarczy, że umówisz wizytę telefonicznie lub przez naszą stronę internetową, a my zajmiemy się resztą. Na miejscu czeka na Ciebie poczekalnia z ekspresem do kawy oraz dostęp do Wi-Fi. Zapraszamy do naszych warsztatów – przekonaj się sam, o jakości naszych usług.


Wymiana opony w samochodzie osobowym w Gdyni to w przypadku kół o średnicy 12-13 cali ze stalowymi felgami koszt od 39 do 69 zł. Większe opony do 16 cali, kosztują 50 zł. A za wymianę koła o średnicy 17-18 cali będziesz musiał zapłacić około 60-75 zł. Aluminiowe felgi podwyższają odpowiednio cenę: 40 zł za koła 50-90 zł o średnicy 12-13 cali, 60 zł za koło 60 o średnicy do 16 cali oraz 80-120 złotych za koła 17-18 cali. Jak widzisz, nie są to wygórowane ceny, biorąc pod uwagę, że wymiana opon wykonywana jest raz na kilka lat.


Wśród usług wulkanizacji dużą popularnością cieszy się wymiana opon z felgami oraz wyważanie felg aluminiowych. Nieco mniej popularnymi usługami są naprawa opon (np. klejenie) czy prostowanie felg aluminiowych. Ceny w tym przypadku rozpoczynają się od około 100 złotych. Górna granica zależna jest od rodzaju uszkodzenia oraz nakładu pracy, jaką wkłada w naprawę mechanik.


Wymiana opon to nie jedyna usługa, jaką oferują dobre warsztaty oponiarskie. Nasi mechanicy mogą również naprawiać opony, ale tylko wtedy, gdy jest to możliwe i nie ma to wpływu na ich parametry. Przebita opona może zostać sklejona lub załatana w inny sposób. Pamiętaj, że na naprawionej oponie nie powinieneś jeździć zbyt długo. Lepiej wymienić ją na nową.


Inne usługi w Gdynia

Wymiana opon i wulkanizacja w innych popularnych miastach