Wymiana opon i wulkanizacja Rzeszów

Zamknięte
Q SERVICE CASTROL MOTOCAR

ul. Matuszczaka 5, 35-083 Rzeszów

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(12 opinii)
Zamknięte
CARRERA II

ul. Lwowska 177a, 35-301 Rzeszów

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(1 opinia)
1-2 z 2 znalezionych warsztatów

Rzeszów – usługi wulkanizacyjne na najwyższym poziomie


W naszych serwisach Q Service Castrol zatrudniamy mechaników o najwyższym doświadczeniu oraz wiedzy. Ich miejsca pracy wyposażone są w odpowiedni sprzęt i narzędzia, które pozwalają fachowy serwis opon w Rzeszowie. W razie potrzeby pomogą również w doborze najlepszego rodzaju ogumienia dla Twojego pojazdu. W naszych warsztatach panuje przyjazna atmosfera, a dla Twojej wygody oferujemy poczekalnię, ekspres do kawy oraz bezpłatny dostęp do internetu, abyś mógł czekać na wymianę opon w komfortowych warunkach. 


Wulkanizacja w Rzeszowie – wybierz Q Service Castrol


Jeżeli nie chcesz sam przeprowadzać wymiany opon, to warto skorzystać z pomocy doświadczonych fachowców. Nasz serwis opon w Rzeszowie oferuje usługi wulkanizacyjne na wysokim poziomie. Doświadczeni mechanicy z łatwością zajmą się wymianą opon lub naprawą felg w Twoim samochodzie. Jedną z zalet korzystania z naszych usług jest możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu przez telefon lub stronę internetową. Dzięki temu zaoszczędzisz swój cenny czas, a wymiana kół w Rzeszowie przebiegnie sprawnie.


Najczęstsze pytania

Wymiana opon w Rzeszowie nie jest droga, jednak koszt usługi jest zależny od wielu czynników, takich jak rodzaj samochodu, typ, rozmiar opon oraz cena robocizny. Może on również różnić się w zależności od tego, jaki wybierzesz serwis opon. Rzeszów to miasto, w którym zwykle taka usługa kosztuje od 50 do 150 złotych za komplet (2 przednie i 2 tylne opony). Jednakże, jeśli konieczna jest dodatkowa praca, taka jak wyważanie kół lub naprawa felg, końcowa cena może być znacznie wyższa. Dlatego wcześniej najlepiej skontaktować się z wybranym warsztatem opon i uzyskać bezpośrednią wycenę.


Na szczęście nietrudno wymienić opony w mieście Rzeszów. Usługi wulkanizacyjne oferuje tutaj wiele warsztatów. Jeśli szukasz pewnego i bezpiecznego miejsca, to skorzystaj z usług Q Service Castrol. Do Twojej dyspozycji jest kilka warsztatów, dogodnie rozlokowanych na terenie całego miasta. Bez problemu możesz wybrać ten usytuowany najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.


Czas zależy od indywidualnych warunków oraz stanu technicznego pojazdu. Zazwyczaj wymiana opon z wyważeniem trwa od 30 do 60 minut, ale może się on różnić w zależności od potrzeb Klienta oraz liczby opon do wymiany. W większości przypadków usługi wulkanizacyjne są wykonywane od ręki, bez konieczności wcześniejszej rezerwacji terminu. Wymiana może się jednak znacząco wydłużyć w szczególnych przypadkach, jeśli np. potrzebna jest dodatkowa naprawa elementów związanych z układem kół.


Istnieje kilka czynników, które mogą wskazywać na konieczność wymiany opon:  1. Stan bieżnika – zgodnie z obowiązującymi przepisami, minimalna głębokość bieżnika powinna wynosić 1,6 mm. Jednakże rekomenduje się wymianę opon, gdy jest ona mniejsza niż 4 mm – ogumienie traci wtedy przyczepność, a do tego zwiększa się ryzyko poślizgu.

  2. Uszkodzenia mechaniczne – pęknięcia, przetarcia czy wgniecenia na bokach opony mogą prowadzić do awarii.

  3. Wiek opony – ma on wpływ na jej stan techniczny, a także na jej trwałość. Zaleca się wymianę opon co 5-6 lat.

  4. Nierównomierne zużycie – wskazuje na problemy z geometrią zawieszenia, co może wpłynąć na bezpieczeństwo jazdy.


W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do stanu opon powinien obejrzeć je doświadczony wulkanizator. Rzeszów to miasto, gdzie nasi pracownicy chętnie pomogą w ocenie stanu zużycia Twoich opon.


Inne usługi w Rzeszów

Wymiana opon i wulkanizacja w innych popularnych miastach