Wymiana opon i wulkanizacja Białystok

Otwarte
Q SERVICE EUROPEGAS

ul. Hurtowa 13, 15-399 Białystok

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(7 opinii)
Otwarte
KRUKAUTO Mirosław Kruk

ul. Rezydencka 36, 16-070 Porosły

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(3 opinie)
Otwarte
Centrum Serwisowe Fasty

ul. Przędzalniana 60a, 15-688 Białystok

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(3 opinie)
Otwarte
NOVA AUTO

ul. Królewska 32, 16-002 Dobrzyniewo Fabryczne

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(9 opinii)
1-4 z 4 znalezionych warsztatów

Serwis opon w Białymstoku – wybierz Q Service Castrol


Bogate doświadczenie i praktyczne umiejętności naszych mechaników oraz specjalnie wyposażone warsztaty gwarantują, że każdy klient może liczyć na szybką i sprawną wymianę lub naprawę ogumienia. Wszystkim naszym klientom zapewniamy uwagę i fachowe doradztwo. Przyjdź i przekonaj się, jak szybko i skutecznie możemy rozwiązać wszystkie Twoje problemy z oponami samochodowymi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, takich jak wulkanizacja w Białymstoku!


Jeśli interesuje Cię profesjonalny serwis opon w Białymstoku, w którym wykwalifikowani specjaliści profesjonalnie zajmą się Twoim pojazdem, powinieneś wybrać jeden z warsztatów Q Service Castrol. Nasi pracownicy mają niezbędną wiedzę, sprzęt i narzędzia, jakich wymaga wymiana kół. W Białymstoku zapewniamy sprawne, bezpieczne i zgodne z zaleceniami konkretnych producentów samochodów procedury. Dlatego możesz powierzyć nam swój samochód.


Serwis opon Białystok – na co zwrócić uwagę?


Warsztaty Q Service Castrol gwarantują wszechstronność, wysoką jakość obsługi i całkowitą satysfakcję klienta. Jeśli Twój samochód jest uszkodzony, ma przebitą oponę lub wygiętą felgę, odwiedź jeden z naszych warsztatów w mieście Białystok. Usługi wulkanizacyjne nie stanowią dla naszych mechaników żadnego wyzwania, dlatego, jeśli Twój samochód potrzebuje pomocy, zapraszamy do naszych partnerów. Na wizytę można umówić się telefonicznie lub przez naszą stronę internetową. Dzięki temu oszczędzasz czas i sprawnie organizujesz wymianę opon.


Najczęstsze pytania

Ile trzeba zapłacić za wymianę opon w mieście takim jak Białystok? Usługi wulkanizacyjne nie należą do drogich, więc ich koszt nie jest wysoki. Wymiana opon samochodowych w kosztuje w granicach 40-50 zł za felgi stalowe o średnicy 12-13 cali. Większe opony, do 16 cali, kosztują ok. 50 zł. A za wymianę koła 17-18 cali trzeba zapłacić ok. 60-75 zł. Modele aluminiowe odpowiednio podwyższają cenę usługi. W tym przypadku płacisz 50-60 zł za koła 12-13 cali, 60 zł za koła 15-16 cali i 80-120 zł za koła 17-18 cali. Jak widać, nie są to wygórowane ceny.


Q Service Castrol posiada w swojej sieci kilka warsztatów, w których pracuje profesjonalny wulkanizator. Białystok to miasto, w którym zmiana lub naprawa opon nie powinna stanowić problemu. Wystarczy umówić się na wizytę telefonicznie lub przez naszą stronę internetową, a my zajmiemy się resztą. Do dyspozycji gości jest poczekalnia z ekspresem do kawy i bezpłatnym WiFi. Zapraszamy do odwiedzin, a przekonasz się o wysokiej jakości pracy naszych pracowników.


Jeśli interesuje Cię, ile czasu zajmuje wymiana opony, zapewniamy, że wizyta u wulkanizatora nie zajmie Ci dużo czasu. Zwykle wymaga to około 20-30 minut oczekiwania. Jednak kierowcy, którzy czekają zbyt długo i wymieniają opony w ostatniej chwili, powinni być przygotowani na duże kolejki. Dlatego, zamiast czekać do pierwszego śniegu lub wręcz przeciwnie – do pierwszych ciepłych dni, umów się na wizytę do eksperta nieco wcześniej. Oszczędza to dużo czasu i nerwów.


Opona może być zużyta i wymagać wymiany, nawet jeśli na pierwszy rzut oka powierzchnia gumy nie wydaje się uszkodzona. Świadczą o tym np. możliwe nierówności i deformacje bocznej strony. W większości przypadków oznaczają one przerwanie nici osnowy. Innym przykładem zużycia opon jest zużycie marmurkowe, które zwykle jest spowodowane niedostatecznym ciśnieniem w oponach. Można je zobaczyć na środku opony, tj. w warstwie butylowej. Wyraźnie widoczne plamy, a także pęknięcia fałdu wewnętrznego opony to znak, że opona wymaga wymiany. Takie uszkodzenie jest trudne do zdiagnozowania bez zdejmowania gumy z felgi, dlatego najczęściej wykrywa się je podczas regularnej wymiany.


Inne usługi w Białystok

Wymiana opon i wulkanizacja w innych popularnych miastach