Wymiana oleju i filtra oleju Białystok

Zamknięte
Q SERVICE EUROPEGAS

ul. Hurtowa 13, 15-399 Białystok

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(7 opinii)
Zamknięte
KRUKAUTO Mirosław Kruk

ul. Rezydencka 36, 16-070 Porosły

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(3 opinie)
Zamknięte
Centrum Serwisowe Fasty

ul. Przędzalniana 60a, 15-688 Białystok

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(3 opinie)
Zamknięte
NOVA AUTO

ul. Królewska 32, 16-002 Dobrzyniewo Fabryczne

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(9 opinii)
1-4 z 4 znalezionych warsztatów

Wymiana oleju silnikowego – ważna czynność serwisowa


Prawidłowe funkcjonowanie samochodu jest możliwe nie tylko dzięki sprawnym podzespołom, ale także właściwemu serwisowaniu. Dlatego tak ważna jest systematyczna wymiana oleju i filtra oleju. W Białymstoku możesz to zrobić w jednym z warsztatów, należących do sieci Q Service Castrol. Nasi fachowcy bez problemu poradzą sobie z tym zadaniem. Dzięki doświadczeniu i wiedzy będą wiedzieli jaki rodzaj oleju zastosować do danego typu silnika oraz w jakich odstępach czasu powinna następować jego wymiana.


Wymiana oleju w Białymstoku – wybierz Q Service Castrol


Nie masz czasu na samodzielne przeprowadzenie czynności serwisowych, takich jak wymiana oleju w samochodzie? Białystok to miasto, w którym działa kilka warsztatów z naszej sieci.  Jedną z usług, którą najczęściej wykonujemy, jest właśnie wymiana płynów eksploatacyjnych.


Bez problemu umówisz się na wizytę w jednym naszych warsztatów. Możesz zadzwonić lub dokonać rezerwacji za pomocą naszej strony internetowej. W trakcie, gdy mechanicy będą zajmować się Twoim autem, do dyspozycji udostępniamy poczekalnie, gdzie będziesz mógł napić się kawy.


W naszej pracy stawiamy na wysoką jakość. Ma to swoje odzwierciedlenie w używanych przez nas produktach. Przestrzegamy także zawsze zaleceń producentów pojazdów oraz olejów silnikowych. Zapraszamy do nas, jeżeli mieszkasz w mieście Białystok.  Wymiana oleju to nie jedyna usługa, z jakiej skorzystasz w naszych warsztatach.


Najczęstsze pytania

Wymiana oleju w Białymstoku powinna być przeprowadzana w warsztacie godnym Twojego zaufania. Wierzymy, że będzie to jeden z naszych serwisów. Są one bowiem nie tylko wysoko oceniane, ale także dogodnie rozmieszczone na terenie całego miasta. Dlatego możesz wybrać ten znajdujący się blisko Twojego miejsca zamieszkania. Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas i skutecznie uporać się z wymianą.


Cena takiej usługi składa się z kilku elementów. Po pierwsze obejmuje koszt nowego oleju. Jest on uzależniony od pojemności silnika w Twoim aucie. Zazwyczaj wystarczy od 4 do 5 litrów. Za olej zapłacisz między 100, a 200 złotych – w zależności od jego marki.


Dodać do tego należy również koszt zakupu filtra oleju. Do popularnych pojazdów są one dość tanie – kosztują od 20 do 50 złotych. W rzadko spotykanych modelach cena może osiągnąć ponad 100 złotych. Trzecim elementem jest robocizna, czyli ile warsztat policzy sobie za wykonanie usługi. Biorąc pod uwagę, te wszystkie kwestie, można powiedzieć, że wymiana oleju może kosztować od 50 do nawet 500 złotych. Dlatego, polecamy zadzwonić do jednego z naszych warsztatów w Białymstoku i dopytać o cenę usługi dla konkretnej marki i modelu.


Wymiana oleju w samochodzie nie jest czynnością skomplikowaną. Polega ona na usunięciu starego płynu i zastąpieniu go nowym. W tym celu trzeba podnieść auto i z miski olejowej wykręcić korek spustowy. Po opróżnieniu silnika i zakręceniu korka, do jednostki wlewamy nowy płyn oraz wymieniamy filtr oleju. Teraz auto jest już gotowe do drogi.


Fachowcom z warsztatów sieci Q Service Castrol wymiana oleju nie powinna zająć więcej niż godzinę. Samodzielne wykonanie tej czynności, z pewnością zajmie zdecydowanie więcej czasu. Do wymiany potrzebne są odpowiednie narzędzia oraz wiedza i doświadczenie. Dlatego najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania naszym pracownikom w mieście Białystok. Wymiana oleju to dla nich rutynowa czynność.


Inne usługi w Białystok

Wymiana oleju i filtra oleju w innych popularnych miastach