Wymiana opon i wulkanizacja Chorzów

Zamknięte
DOBRY WARSZTAT PIOTR KOZYRA

ul. Stanisława Kossutha 6, 40-844 Katowice

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(6 opinii)
Zamknięte
K.I.G SPECJALISTYCZNY SERWIS PEUGEOT I CITROEN

ul. Bocheńskiego 99, 40-847 Katowice

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(5 opinii)
Zamknięte
DYBICAR AUTO SERWIS JAROSŁAW DYBISIAK

ul. Załęska Hałda 4A, 40-813 Katowice

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(3 opinie)
Zamknięte
DMW AUTO service&detailing

ul. Grota Roweckiego 9, 41-907 Bytom

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(4 opinie)
Zamknięte
BAMAL

ul. Puszkina 3, 41-907 Bytom

Zamknięte
NCARS ŁUKASZ NOWAK

ul. Teatralna 7, 41-700 Ruda Ślaska

Otwarte
AUTO FIL

ul. Piastowska 2a, 41-700 Ruda Ślaska

Ocena warsztatu
Ocena warsztatu
(12 opinii)
1-7 z 7 znalezionych warsztatów

Chorzów – usługi wulkanizacyjne na najwyższym poziomie


Jeśli zauważysz, że opony Twojego samochodu są uszkodzone, nie zwlekaj i odwiedź nasz serwis opon w Chorzowie. Dzięki Q Service Castrol możesz szybko znaleźć najbliższy warsztat samochodowy i zmienić opony. Za pomocą kilku kliknięć umówisz się na spotkanie i zarezerwujesz dogodny termin w wybranym przez Ciebie dniu.


Serwis opon w Chorzowie – profesjonalne metody i atrakcyjne ceny


Warsztaty Q Service Castrol oferują pełen zakres usług wulkanizacyjnych. Punkty wyspecjalizowane w wulkanizacji wykonują naprawy opon metodami gorącymi i chemicznymi – zimnymi. Pierwszy sposób pozwala naprawić uszkodzenia boczne, a drugi – uszkodzenia punktowe. Niezależnie od tego, czy opona Twojego samochodu jest przecięta, czy przebita gwoździami, nasi mechanicy mogą ją naprawić lub wymienić. Dlatego też wulkanizacja w Chorzowie jest prosta i wygodna.


Wymiana kół w Chorzowie – o czym trzeba pamiętać?


Każdy kierowca powinien pamiętać o regularnej wymianie opon. Należy to zrobić między jesienią a zimą oraz między zimą a wiosną. Z tego powodu warto skorzystać z usług serwisów Q Service Castrol, które dysponują narzędziami i wiedzą niezbędną do sprawnej i szybkiej wymiany tych elementów. Opony i felgi muszą być prawidłowo zamontowane na swoim miejscu. W przeciwnym razie mogą być niebezpieczne podczas jazdy. Jeśli nie chcesz samodzielnie wymieniać opon, pomoże Ci nasz serwis opon. Chorzów to miasto, w którym masz do wyboru kilka takich punktów.


Najczęstsze pytania

Wulkanizacja w Chorzowie cieszy się dużym zainteresowaniem. Szczególnie popularne są usługi takie jak wymiana opon i wyważanie felg aluminiowych. Nieco rzadziej wykonuje się naprawę opon (np. klejenie) czy prostowanie felg aluminiowych. Wymiana opon na felgach stalowych (19 cali) może kosztować 80-120 zł. Kwota od 100 do 150 zł to średni koszt wymiany opon w mieście Chorzów. Usługi wulkanizacyjne nie są więc zbyt drogie, biorąc pod uwagę, że opony wymienia się tylko dwa razy w roku.


W mieście takim jak Chorzów jest wiele warsztatów samochodowych oferujących usługi wulkanizacji. Rekomendujemy jednak wybór placówek należących do sieci Q Service Castrol. Oferujemy wygodną, szybką i sprawną naprawę oraz wymianę opon. Nie szukaj więc nowego warsztatu, po prostu odwiedź naszą stronę i wybierz serwis najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Przekonasz się, że możesz bez obaw powierzyć nam swój samochód.


Czas wymiany opon zależy od modelu pojazdu i rodzaju felgi. Jeśli klient przyjeżdża do nas z kompletem opon oraz ma dodatkowy komplet felg zimowych już zamontowanych na oponach, wystarczy felgi wyważyć i przykręcić. Wtedy czas wymiany to około 15 minut. W przypadku opon, które trzeba usunąć z felg, a także takich, które mają niski profil i ponad 18 cali – czas obsługi wydłuża się do godziny. Z kołami nieprzelotowymi, tj. bez centralnego otworu, wymiana również trwa dłużej niż w przypadku standardowych 15-calowych kół.


W Polsce opony uważa się za zużyte, jeśli głębokość bieżnika jest mniejsza niż 1,6 mm. Jeżeli któraś z Twoich opon odznacza się mniejszym wskazaniem, to czas na jej wymianę. Także w przypadku, gdy na oponach znajdziesz pęknięcia, ubytki lub inne uszkodzenia mechaniczne, jak najszybciej powinien zająć się nimi wulkanizator. Chorzów to miasto, w którym nasze warsztaty oferują profesjonalne naprawy opon oraz szybką i bezpieczną ich wymianę na nowe egzemplarze.


Inne usługi w Chorzów

Wymiana opon i wulkanizacja w innych popularnych miastach